W niedzielę 08. 09. 2019r., o godzinie 16.00. na własnym boisku MKS Ruch zagra z Sokół Ostróda. Mecz zostanie rozegrany w ramach 7 kolejki spotkań o mistrzostwo III ligi, gr. I.

Sokół Ostróda po 6 kolejkach zajmuje pierwsze miejsce w tabeli. Do tej pory zgromadził 15 punktów, odnosząc 5 zwycięstw i ponosząc jedną porażkę. Strzelił 14 bramek a stracił 7. W ostatniej kolejce pokonał u siebie Znicz Biała Piska 2 – 1 ( 0 – 0), po bramkach Piotra Ziółkowskiego i Karola Żwira.

Zespół ten przed obecnym sezonem pozyskał kilku bardzo wartościowych zawodników głównie z II ligi, którzy przyczynili się do bardzo dobrych wyników uzyskiwanych przez tą druzynę. Sokół wzmocnili min.: Karol Żwir ( Sokół Aleksandrów Łódzki), Paweł Brzuzy i Robert Chwastek ( Gryf Wejherowo), Patryk Kubicki ( Znicz Pruszków), Bartłomiej Wasiluk i Piotr Okuniewicz ( ROW Rybnik).

MKS Ruch w ostatniej kolejce spotkań zremisował na wyjeździe z Concordią Elbląg 1 – 1 ( 0 – 0). Bramkę dla naszego zespołu strzelił w 67 minucie Eryk Matus.

Nasz zespól po tym remisie niestety nie zmienił miejsca w tabeli. W dalszym ciągu zajmujemy 16 miejsce, mając w dorobku 4 punkty, na co złożyły się 4 remisy i 2 porażki.

Sokół to kolejny trudny rywal którego będziemy podejmować u siebie. Zapowiada się więc bardzo ciekawe spotkanie. Wszyscy sympatycy futbolu w naszym mieście liczą na to, że po emocjonującym meczu punkty pozostaną w Wysokiem. Kibiców zapraszamy w niedzielne popołudnie na nasz stadion i zachęcamy do głośnego i kulturalnego dopingu

GIGALOGO2015.pngNETKOMPLOGO08.pngagrowojciech.pngbank.pnggym.pngjantar.pnglogo-euromilk.jpglogo.jpglogo.pnglogobiznes.pnglogowysmaz.pngosteria.jpg