Orliki

TRENER

Imię: Grzegorz

Nazwisko: Jóźwiak

Data urodzenia: 08.12.1977

 

ASYSTENT TRENERA

Imię: Jacek

Nazwisko: Zalewski

Data urodzenia: - -

 

Imię: Krystian

Nazwisko: Łapiński

Data urodzenia: 21.02.2004

Pozycja: pomocnik

Imię: Aleksander

Nazwisko: Drewnowski

Data urodzenia: 18.01.2004

Pozycja: obrońca

Imię: Rafał

Nazwisko: Wójcik

Data urodzenia: 02.10.2004

Pozycja: bramkarz

Imię: Jakub

Nazwisko: Rembiszewski

Data urodzenia: 20.04.2004

Pozycja: obrońca

Imię: Dawid

Nazwisko: Zalewski

Data urodzenia: 15.01.2004

Pozycja: obrońca

Imię: Adrian

Nazwisko: Romanowski

Data urodzenia: 21.03.2004

Pozycja: pomocnik

Imię: Kacper

Nazwisko: Dąbrowski

Data urodzenia: 31.03.2004

Pozycja: obrońca

Imię: Kamil

Nazwisko: Jabłoński

Data urodzenia: 17.02.2004

Pozycja: napastnik

Imię: Jakub

Nazwisko: Werpachowski

Data urodzenia: 16.07.2004

Pozycja: napastnik/pomocnik

Imię: Paweł

Nazwisko: Bagiński

Data urodzenia: 12.08.2005

Pozycja: pomocnik

Imię: Mateusz

Nazwisko: Parmańczuk

Data urodzenia: 26.08.2004

Pozycja: bramkarz

Imię: Oliwier

Nazwisko: Gorczyca

Data urodzenia: 20.01.2005

Pozycja: obrońca/pomocnik

Imię: Olaf

Nazwisko: Bańkowski

Data urodzenia: 10.03.2004

Pozycja: obrońca

Imię: Oliwier

Nazwisko: Wojciechowski

Data urodzenia: 05.04.2005

Pozycja: pomocnik/napastnik

Imię: Erwin

Nazwisko: Łapiński

Data urodzenia: 21.02.2004

Pozycja: pomocnik

Imię: Jakub

Nazwisko: Kaliszczyk

Data urodzenia: 27.07.2004

Pozycja: pomocnik

Imię: Bartłomiej

Nazwisko: Sutkowski

Data urodzenia: 12.02.2004

Pozycja: pomocnik/obrońca

Imię: Łukasz

Nazwisko: Kaczyński

Data urodzenia: 23.04.2004

Pozycja: pomocnik

Imię: Kacper

Nazwisko: Milewski

Data urodzenia: 16.08.2004

Pozycja: pomocnik

NASTĘPNY MECZ

MKS RUCH --- Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Ruch Wysokie Mazowieckie

vs.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki

25. kolejka, III liga gr.1
30 kwietnia 2017 (niedziela) godz. 17:00

POPRZEDNI MECZ

Sokół Aleksandrów Łódzki 1-0 MKS RUCH

Sokół Aleksandrów Łódzki

vs.

Ruch Wysokie Mazowieckie

24. kolejka, III liga gr.1
22 kwietnia 2017 (sobota) godz. 17:00

Tabela

Tabela pobrana ze strony http://www.90minut.pl

  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 23 52 16 4 3 58-23
2.  ŁKS Łódź 23 51 15 6 2 44-11
3.  Widzew Łódź 23 45 13 6 4 40-25
4.  Legia II Warszawa 23 43 13 4 6 46-29
5.  Sokół Ostróda 23 38 11 5 7 39-26
6.  Świt Nowy Dwór Mazowiecki 23 36 9 9 5 33-21
7.  Lechia Tomaszów Mazowiecki 23 35 9 8 6 39-26
8.  Jagiellonia II Białystok 23 35 9 8 6 24-26
9.  Huragan Morąg 23 34 9 7 7 30-20
10.  Pelikan Łowicz 23 33 10 3 10 27-24
11.  Sokół Aleksandrów Łódzki 23 33 9 6 8 34-23
12.  MKS Ełk 23 30 9 3 11 30-29
13.  ŁKS 1926 Łomża 23 26 6 8 9 19-24
14.  Ursus Warszawa 23 25 7 4 12 28-30
15.  Concordia Elbląg 23 23 7 5 11 39-43
16.  Ruch Wysokie Mazowieckie 23 17 4 5 14 18-49
17.  Huragan Wołomin 23 12 3 3 17 11-59
18.  Motor Lubawa 23 2 0 2 21 7-78
bank.pnggym.pngjantar.pnglogo-euromilk.jpglogobiznes.pnglogowysmaz.pngosteria.jpg