Orliki

TRENER

Imię: Grzegorz

Nazwisko: Jóźwiak

Data urodzenia: 08.12.1977

 

ASYSTENT TRENERA

Imię: Jacek

Nazwisko: Zalewski

Data urodzenia: - -

 

Imię: Krystian

Nazwisko: Łapiński

Data urodzenia: 21.02.2004

Pozycja: pomocnik

Imię: Aleksander

Nazwisko: Drewnowski

Data urodzenia: 18.01.2004

Pozycja: obrońca

Imię: Rafał

Nazwisko: Wójcik

Data urodzenia: 02.10.2004

Pozycja: bramkarz

Imię: Jakub

Nazwisko: Rembiszewski

Data urodzenia: 20.04.2004

Pozycja: obrońca

Imię: Dawid

Nazwisko: Zalewski

Data urodzenia: 15.01.2004

Pozycja: obrońca

Imię: Adrian

Nazwisko: Romanowski

Data urodzenia: 21.03.2004

Pozycja: pomocnik

Imię: Kacper

Nazwisko: Dąbrowski

Data urodzenia: 31.03.2004

Pozycja: obrońca

Imię: Kamil

Nazwisko: Jabłoński

Data urodzenia: 17.02.2004

Pozycja: napastnik

Imię: Jakub

Nazwisko: Werpachowski

Data urodzenia: 16.07.2004

Pozycja: napastnik/pomocnik

Imię: Paweł

Nazwisko: Bagiński

Data urodzenia: 12.08.2005

Pozycja: pomocnik

Imię: Mateusz

Nazwisko: Parmańczuk

Data urodzenia: 26.08.2004

Pozycja: bramkarz

Imię: Oliwier

Nazwisko: Gorczyca

Data urodzenia: 20.01.2005

Pozycja: obrońca/pomocnik

Imię: Olaf

Nazwisko: Bańkowski

Data urodzenia: 10.03.2004

Pozycja: obrońca

Imię: Oliwier

Nazwisko: Wojciechowski

Data urodzenia: 05.04.2005

Pozycja: pomocnik/napastnik

Imię: Erwin

Nazwisko: Łapiński

Data urodzenia: 21.02.2004

Pozycja: pomocnik

Imię: Jakub

Nazwisko: Kaliszczyk

Data urodzenia: 27.07.2004

Pozycja: pomocnik

Imię: Bartłomiej

Nazwisko: Sutkowski

Data urodzenia: 12.02.2004

Pozycja: pomocnik/obrońca

Imię: Łukasz

Nazwisko: Kaczyński

Data urodzenia: 23.04.2004

Pozycja: pomocnik

Imię: Kacper

Nazwisko: Milewski

Data urodzenia: 16.08.2004

Pozycja: pomocnik

NASTĘPNY MECZ

Magnat -:-  MKS RUCH Wysokie Mazowieckie

Magnat Juchnowiec Kościelny

vs.

Ruch Wysokie Mazowieckie

16. kolejka, IV liga
17/18 marca 2018

POPRZEDNI MECZ

Sparta Augustów 0:3  MKS RUCH Wysokie Mazowieckie

Sparta Augustów

vs.

Ruch Wysokie Mazowieckie

15. kolejka, IV liga
18 listopada 2017 (sobota) godz. 12:00

Tabela

  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Ruch Wysokie Mazowieckie 15 39 13 0 2 57-11
2.  Wissa Szczuczyn 15 35 11 2 2 43-14
3.  KS Wasilków 15 32 10 2 3 32-9
4.  Warmia Grajewo 15 31 10 1 4 32-15
5.  Wigry II Suwałki 15 29 9 2 4 37-22
6.  Dąb Dąbrowa Białostocka 15 25 8 1 6 22-19
7.  KS Michałowo 15 24 7 3 5 26-28
8.  Sparta 1951 Szepietowo 15 22 6 4 5 25-28
9.  Sparta Augustów 15 21 5 6 4 29-26
10.  Biebrza Goniądz 15 19 5 4 6 28-35
11.  Magnat Juchnowiec Kościelny 15 16 4 4 7 22-33
12.  MKS Mielnik 15 14 4 2 9 19-33
13.  Orzeł Kolno 15 11 3 2 10 16-39
14.  Promień Mońki 15 9 2 3 10 19-43
15.  Pogoń Łapy 15 8 2 2 11 19-47
16.  Cresovia Siemiatycze 15 6 2 0 13 12-36
GIGALOGO2015.pngNETKOMPLOGO08.pngagrowojciech.pngbank.pnggym.pngjantar.pnglogo-euromilk.jpglogobiznes.pnglogowysmaz.pngosteria.jpg