Orliki

TRENER

Imię: Grzegorz

Nazwisko: Jóźwiak

Data urodzenia: 08.12.1977

 

ASYSTENT TRENERA

Imię: Jacek

Nazwisko: Zalewski

Data urodzenia: - -

 

Imię: Krystian

Nazwisko: Łapiński

Data urodzenia: 21.02.2004

Pozycja: pomocnik

Imię: Aleksander

Nazwisko: Drewnowski

Data urodzenia: 18.01.2004

Pozycja: obrońca

Imię: Rafał

Nazwisko: Wójcik

Data urodzenia: 02.10.2004

Pozycja: bramkarz

Imię: Jakub

Nazwisko: Rembiszewski

Data urodzenia: 20.04.2004

Pozycja: obrońca

Imię: Dawid

Nazwisko: Zalewski

Data urodzenia: 15.01.2004

Pozycja: obrońca

Imię: Adrian

Nazwisko: Romanowski

Data urodzenia: 21.03.2004

Pozycja: pomocnik

Imię: Kacper

Nazwisko: Dąbrowski

Data urodzenia: 31.03.2004

Pozycja: obrońca

Imię: Kamil

Nazwisko: Jabłoński

Data urodzenia: 17.02.2004

Pozycja: napastnik

Imię: Jakub

Nazwisko: Werpachowski

Data urodzenia: 16.07.2004

Pozycja: napastnik/pomocnik

Imię: Paweł

Nazwisko: Bagiński

Data urodzenia: 12.08.2005

Pozycja: pomocnik

Imię: Mateusz

Nazwisko: Parmańczuk

Data urodzenia: 26.08.2004

Pozycja: bramkarz

Imię: Oliwier

Nazwisko: Gorczyca

Data urodzenia: 20.01.2005

Pozycja: obrońca/pomocnik

Imię: Olaf

Nazwisko: Bańkowski

Data urodzenia: 10.03.2004

Pozycja: obrońca

Imię: Oliwier

Nazwisko: Wojciechowski

Data urodzenia: 05.04.2005

Pozycja: pomocnik/napastnik

Imię: Erwin

Nazwisko: Łapiński

Data urodzenia: 21.02.2004

Pozycja: pomocnik

Imię: Jakub

Nazwisko: Kaliszczyk

Data urodzenia: 27.07.2004

Pozycja: pomocnik

Imię: Bartłomiej

Nazwisko: Sutkowski

Data urodzenia: 12.02.2004

Pozycja: pomocnik/obrońca

Imię: Łukasz

Nazwisko: Kaczyński

Data urodzenia: 23.04.2004

Pozycja: pomocnik

Imię: Kacper

Nazwisko: Milewski

Data urodzenia: 16.08.2004

Pozycja: pomocnik

NASTĘPNY MECZ

MKS RUCH Wysokie Mazowieckie -:- 

Ruch Wysokie Mazowieckie 

vs.

Sparta Szepietowo

3. kolejka, IV liga
27 sierpnia 2017 (niedziela) godz. 17:00

POPRZEDNI MECZ

wissa szczuczyn 2:4 MKS RUCH Wysokie Mazowieckie

Wissa Szczuczyn

vs.

Ruch Wysokie Mazowieckie

2. kolejka, IV liga
19 sierpnia 2017 (sobota) godz. 17:00

Tabela

  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Ruch Wysokie Mazowieckie 2 6 2 0 0 9-3
   Sparta Augustów 2 6 2 0 0 9-3
3.  Dąb Dąbrowa Białostocka 2 6 2 0 0 5-1
4.  Wigry II Suwałki 2 4 1 1 0 4-2
5.  Sparta 1951 Szepietowo 2 4 1 1 0 3-1
6.  Pogoń Łapy 2 3 1 0 1 7-3
7.  Biebrza Goniądz 1 3 1 0 0 5-2
8.  Wissa Szczuczyn 2 3 1 0 1 3-4
9.  Cresovia Siemiatycze 2 3 1 0 1 1-2
10.  KS Michałowo 1 1 0 1 0 2-2
11.  KS Wasilków 2 1 0 1 1 1-2
12.  Warmia Grajewo 2 0 0 0 2 1-4
13.  Promień Mońki 1 0 0 0 1 2-6
14.  Magnat Juchnowiec Kościelny 1 0 0 0 1 1-5
15.  MKS Mielnik 2 0 0 0 2 0-4
16.  Orzeł Kolno 2 0 0 0 2 2-11
bank.pnggym.pngjantar.pnglogo-euromilk.jpglogobiznes.pnglogowysmaz.pngosteria.jpg