W 21 kolejce spotkań o mistrzostwo III ligi, gr. I, MKS Ruch zagra na własnym stadionie z Towarzystwo Sportowe "Sokół" Aleksandrów Łódzki. Mecz zostanie rozegrany w niedzielę 07.04. 2019 roku, o godzinie 16.00

Sokół po rozegranych 20 kolejkach jest liderem rozgrywek. Zdobył do tej pory 43 punkty, strzelił 32 bramki , a stracił 18. Jest to jedyna drużyna w naszej grupie , która nie zaznała porażki w meczu wyjazdowym. Odniosła 7 zwycięstw, 3 razy remisując.

Zespół z Aleksandrowa w 3 rozegranych spotkaniach wiosennych zdobył zaledwie 2 punkty, przegrał u siebie z Unią Skierniewice 0 – 3, i dwa razy zremisował na wyjazdach, z Ursusem Warszawa 1 – 1, i Legionovią Legionowo 2 – 2. Efektem słabszej postawy była decyzja władz klubu o zakończeniu współpracy z dotychczasowym trenerem Sławomirem Majakiem. Nowym szkoleniowcem drużyny z Aleksandrowa został natomiast Bogdan Jóźwiak, który w rundzie jesiennej prowadził Lechię Tomaszów Mazowiecki.

Nasz niedzielny rywal jest bardzo mocny kadrowo. Grają tam bardzo doświadczeni piłkarze mający za sobą wiele występów w III, II, a nawet i I lidze. W okresie zimowej przerwy do zespołu dołączyło kilku nowych, równie doświadczonych zawodników, min.: Bartłomiej Rakowski ( Unia Skierniewice ), Bartłomiej Maćczak ( Lechia Tomaszów), Mateusz Broź ( Sokół Ostróda).

MKS Ruch z Sokołem grał w 4 kolejce spotkań. Na boisku w Aleksandrowie przegraliśmy, bo dobrym i wyrównanym meczu 2 – 3 ( 1 – 1). Bramki strzelali dla nas Paweł Brokowski i Przemysław Olesiński.

Nasza drużyna po w pełni zasłużonej wygranej na wyjeździe z Unią Skierniewice 2 – 0 ( 0 – 0) , plasuje się obecnie na 15 miejscu w tabeli z dorobkiem 21 punktów. Odnieśliśmy 6 zwycięstw, 3 razy zremisowaliśmy i ponieśliśmy 11 porażek. Stosunek bramek 28 – 48.

Sokół to bardzo trudny przeciwnik, główny faworyt rozgrywek w walce o II ligę. Nasz zespół pokazał już jednak niejednokrotnie że potrafi grać z mocnymi rywalami. Dlatego pełni optymizmu zapraszamy kibiców w niedzielne popołudnie na nasz stadion i zachęcamy do głośnego, kulturalnego dopingu. Wstęp oczywiście wolny.

GIGALOGO2015.pngNETKOMPLOGO08.pngagrowojciech.pngbank.pnggym.pngjantar.pnglogo-euromilk.jpglogo.jpglogo.pnglogobiznes.pnglogowysmaz.pngosteria.jpg