Przed nami już 5 kolejka spotkań o mistrzostwo III ligi, gr. I. MKS Ruch drugi raz w tym sezonie zagra przed własna publicznością, a jego rywalem będzie KS Pelikan Łowicz. Mecz zostanie rozegrany w niedzielę 25. 08.2019r. o godzinie 16.00.

Pelikan po 4 kolejkach zajmuje w tabeli 5 miejsce z dorobkiem 7 punktów. Stosunek bramek: 12 – 5. Odniósł do tej pory 2 zwycięstwa, zanotował 1 remis i 1 porażkę. Oba zwycięstwa odniósł w meczach wyjazdowych, wysoko pokonując beniaminków rozgrywek: KS Wasilków 4 – 0 i Pogoń Grodzisk Mazowiecki 5 – 0. W ostatniej kolejce niespodziewanie przegrał u siebie ze Zniczem Biała Piska 2 – 4 ( 1 – 2), tracąc 2 bramki w doliczonym czasie gry.

Trenerem zespołu gości jest doskonale znany w Wysokiem Mazowieckiem pochodzący z Ukrainy Mykola Dremluk, który trenował nasz zespół w rundzie jesiennej poprzedniego sezonu.

MKS Ruch po 4 kolejkach spotkań zajmuje w tabeli 16 miejsce z dorobkiem 3 punktów. Bilans bramkowy: 5 – 6. W ostatniej kolejce nasz zespół zremisował bezbramkowo na wyjeździe ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki.

Pelikan to kolejny trudny rywal z którym musimy się mierzyć już na początku sezonu, zaliczany do faworytów III – ligowych rozgrywek. Zapewne naszą drużynę czeka niełatwe zadanie, ale wszyscy wierzymy, że dobra gra prezentowana w ostatnich spotkaniach w końcu przełoży się na zdobycie kompletu punktów. Kibiców zapraszamy w niedzielne popołudnie na nasz stadion i zachęcamy do głośnego i kulturalnego dopingu. Wstęp na spotkanie, tradycyjnie już WOLNY !!

GIGALOGO2015.pngNETKOMPLOGO08.pngagrowojciech.pngbank.pnggym.pngjantar.pnglogo-euromilk.jpglogo.jpglogo.pnglogobiznes.pnglogowysmaz.pngosteria.jpg