Przed nami 2 kolejka spotkań o mistrzostwo III ligi, gr. I, w której MKS Ruch zagra po raz drugi z rzędu na wyjeździe. W sobotę 10.08.2019r. o godzinie 17.00 zagramy w Skierniewicach z UNIĄ.

Unia w poprzednim sezonie w rozgrywkach III ligi, uplasowała się na wysokim 4 miejscu. W 34 spotkaniach zdobyła aż 63 punkty, odnosząc 20 zwycięstw, 3 razy remisując i ponosząc 11 porażek. Była to drużyna która najrzadziej remisowała w zakończonych rozgrywkach.W 1 serii spotkań zespół ten przegrał na wyjeździe z Polonią Warszawa 3 – 4 ( 1 – 0 ). Bramki dla Unii strzelali: Rafał Parobczyk, Dawid Przezak i Bartosz Bujalski.

MKS Ruch w minionym sezonie dwukrotnie pokonał zespół ze Skierniewic. U siebie na jesień, po bramce Arkadiusza Gajewskiego zwyciężyliśmy 1 – 0, a na wiosnę na wyjeździe wygraliśmy 2 – 0, po bramkach Michała Grochowskiego i Jakuba Tecława.

Nasza drużyna w 1 kolejce po dobrym meczu , w którym prowadzący zawody sędzia z Łodzi Patryk Adamczyk podejmował bardzo kontrowersyjne i niekorzystne dla nas decyzje, zremisowała 1 – 1 ( 0 – 1) ze Zniczem Biała Piska. Bramkę dla nas strzelił w 82 minucie Rafał Babul.

Zespół ze Skierniewic będzie zapewne bardzo trudnym i wymagającym przeciwnikiem, tym bardziej, że gra u siebie. My liczymy jednak na to, że podobnie jak z pierwszego wyjazdowego spotkania również i tym razem przywieziemy punkty.

GIGALOGO2015.pngNETKOMPLOGO08.pngagrowojciech.pngbank.pnggym.pngjantar.pnglogo-euromilk.jpglogo.jpglogo.pnglogobiznes.pnglogowysmaz.pngosteria.jpg