Porażka z rezerwami Legii
            W ostatnim sparingu przed początkiem rundy rewanżowej rozgrywek III ligi, grupy I, MKS Ruch przegrał w Zambrowie z rezerwami warszawskiej Legii 0 – 1 ( 0 – 0). Jedyna bramka padła w 60 minucie, po rzucie karnym.
            Pierwsza połowa spotkania była bardzo wyrównana. Obie ekipy starały się grać szybko, z pierwszej piłki,  ale nie stworzyły sobie zbyt dużo sytuacji bramkowych , gra toczyła się głównie w środku boiska. W precyzyjnym rozgrywaniu piłki obu zespołom przeszkadzał bardzo silnie wiejący wiatr.
            Początek drugiej połowy wyglądał bardzo podobnie do pierwszych 45 minut zawodów. W miarę szybka gra, dużo indywidualnych pojedynków, ale niezbyt dużo czystych sytuacji strzeleckich. W 67 minucie spotkania Legia wyszła z szybką kontrą, sędzia nie zauważył faulu w środku boiska na Jakubie Tecławie i starający się powstrzymać drybling Macieja Rosołka, nasz defensor Rafał Kujawa zagrał nieprzepisowo, faulując w polu karnym zawodnika rezerw. Mocny strzał Łukasza Zjawińskiego z rzutu karnego wyczuł Rafał Rakowiecki, ale odbita od słupka piłka wpadła do bramki. Od tego momentu zarysowała się przewaga naszego zespołu, który dążył do wyrównania. Mimo kilku bardzo dobrych sytuacji podbramkowych min.: Rałafa Babula i Kacpra Skibko, nie udało się pokonać dobrze dysponowanego bramkarza Legii – Arkadiusza Malarza.
MKS Ruch: Niemira – Kujawa, Stankiewicz, Samluk, Zysik, Tecław, Brokowski, Skibko, Makal, Babul,  Olesiński. W II połowie grali również: Rakowiecki, Pasko, Janik, Głowicki, Grochowski, Mikołajszyk, testowany, Gajewski.
Legia II Warszawa: Malarz – Leleno, Bondarenko, Brodziński, Matuszewski, Pruchnik, Karbownik, Wojtysiak, Shapiro-Thompson, Cichocki, Rosołek. W II połowie grali również: Cielemęcki, Zjawiński, Aftyka, Ciepiela.
Gra naszego zespołu na tle silnego rywala ( 6 miejsce w tabeli ) wyglądała bardzo obiecująco. Szkoda tylko niewykorzystanych kilku bardzo dobrych sytuacji strzeleckich. Mamy nadzieję że w zbliżających się rozgrywkach ligowych drużyna zacznie wykorzystywać stwarzane sytuacje, co przyczyni się do zdobywania bardzo potrzebnych nam punktów.