W 26 kolejce spotkań o mistrzostwo III ligi, grupy I, w derbach województwa podlaskiego, MKS Ruch podejmować będzie zespół Olimpii Zambrów. Mecz zostanie rozegrany wyjątkowo bo w sobotę 11. 05. 2019r. o godzinie 17.00.
 
Nasz sobotni rywal po rozegranych 25 kolejkach ,zajmuje 9 miejsce z dorobkiem 35 punktów. Do tej pory odniósł 8 zwycięstw, 11 razy zremisował ( najwięcej w lidze), oraz zanotował 6 porażek. Stosunek bramek: 45 strzelonych, 38 straconych.
Trenerem Olimpii jest od stycznia 2019r. Tomasz Kulhawik, który wcześniej pracował w IV – ligowym KS Wasilków. Zespół z Zambrowa ma silną kadrę, a kilku zawodników w swoim życiorysie ma grę na wyższym poziomie rozgrywkowym niż III liga ( Michał Dawidowicz, Kamil Jackiewicz, Mateusz Ostaszewski, Patryk Malinowski, Ołeksandr Łapin).
 
MKS Ruch z Olimpią grał w 9 kolejce spotkań w Zambrowie. Mecz zakończył się remisem 1 – 1 ( 0 – 1), a bramkę dla nas strzelił Michał Grochowski. 
 
Nasza drużyna po 25kolejkach zajmuje w tabeli 15 miejsce. Zdobyliśmy 25 punktów odnosząc 7 zwycięstw, 4 razy remisując  i ponosząc 14 porażki. Stosunek bramek 31– 56. W ostatnim meczu przegraliśmy na wyjeździe z Pelikanem Łowicz 0 – 1 ( 0 – 1). 
 
Olimpia jest bardzo groźnym zespołem , o czym świadczą choćby jej wyniki na wiosnę. W 8 spotkaniach zdobyła już 13 punktów, odnosząc 3 zwycięstwa, 4 razy remisując i ponosząc tylko jedna porażkę ( Unia Skierniewice). Derby rządzą się jednak swoimi prawami i wszyscy kibice liczą że po spotkaniu nasza drużyna dopisze sobie kolejne punkty, które są nam bardzo potrzebne w walce o utrzymanie się w III lidze. Wszystkich serdecznie zapraszamy na nasz stadion w sobotnie popołudnie i zachęcamy do gorącego i kulturalnego dopingu. 

 

GIGALOGO2015.pngNETKOMPLOGO08.pngagrowojciech.pngbank.pnggym.pngjantar.pnglogo-euromilk.jpglogo.jpglogo.pnglogobiznes.pnglogowysmaz.pngosteria.jpg