Remis w Puławach
            W drugim meczu sparingowym podczas przygotowań do rundy wiosennej rozgrywek o mistrzostwo III ligi, gr. I, MKS Ruch zremisował w Puławach z tamtejszą Wisłą 1- 1 ( 1- 0). Na bardzo dobrze przygotowanym boisku MOSiR w Puławach, liczni jak na mecz sparingowy kibice zobaczyli spotkanie w którym nie brakowało walki, zaciętości i spięć boiskowych. Obaj trenerzy w tym meczu testowali zawodników pod kątem zbliżającego się sezonu. 
W pierwszej połowie meczu zgromadzeni kibice zobaczyli jedną bramkę, którą po składnej akcji naszej drużyny zakończył celnym strzałem w długi róg testowany pomocnik. Gospodarze mogli wyrównać pod koniec I połowy, ale strzał głową Jakuba Poznańskiego trafił w poprzeczkę.
W drugiej połowie w obu drużynach pojawiło się na placu boju wielu zmienników. W 49 minucie gospodarze wykorzystując błędy naszego zespołu doprowadzili do remisu. Z bliskiej odległości strzałem nogą Kamila Dobreńko pokonał Łukasz Kacprzyki. Pod koniec spotkania dogodnej sytuacji dla naszej drużyny nie wykorzystał Przemysław Olesiński, którego strzał trafił w poprzeczkę. 
            Najbliższy sparing MKS Ruch rozegra 9 lutego 2019r. w Zambrowie o godzinie 16.00. Naszym przeciwnikiem będzie lider IV ligi podlaskiej - KS Wasilków. 
IMG 0130
IMG 0131
IMG 0132
IMG 0133
IMG 0135
IMG 0136
IMG 0137
IMG 0140
GIGALOGO2015.pngNETKOMPLOGO08.pngagrowojciech.pngbank.pnggym.pngjantar.pnglogo-euromilk.jpglogo.jpglogo.pnglogobiznes.pnglogowysmaz.pngosteria.jpg