Remis z Pogonią Grodzisk Mazowiecki
            W kolejnym meczu sparingowym w ramach przygotowań do rozgrywek III ligi, MKS Ruch zremisował w sobotę 23 lutego 2019 roku, z liderem IV ligi mazowieckiej ( grupa Południe ) Pogonią Grodzisk Mazowiecki 1 – 1 ( 0 – 0). Mecz został rozegrany na boisku w Kaputach, na przedmieściach Ożarowa Mazowieckiego.

Bramkę dla naszego zespołu , po indywidualnej akcji strzelił Rafał Babul w 65minucie, gospodarze wyrównali w 67 minucie po błędach naszej drużyny w kryciu w strefie obronnej. W meczu trener Bartosz Jurkowski próbował różnych wariantów gry, mocno rotował składem. Szkoda, że nie wykorzystaliśmy kilku świetnych sytuacji do strzelenia bramki, a najlepszych nie wykorzystali: Rafał Babul, który z kilki metrów trafił w poprzeczkę, oraz nasz junior Jakub Mikołajczyk, który w ostatniej akcji meczu trafił w słupek.
      Skład naszego zespołu: Niemira – Gromek, Stankiewicz, Samluk, Zysik, Brokowski, Tecław, testowany, Głowicki, Skibko, Babul. W II połowie grali także: Rakowiecki, Pasko, Faszczewski, Kujawa, Grochowski, Janik, Olesiński, Mikołajczyk.

Kolejny mecz sparingowy zagramy 2 marca 2019 roku z IV- ligowym MKS Przasnysz ( 4 zespół grupy Północ - Mazowsze). Początek spotkania o godzinie 14.00 w Zambrowie.