Kadra


TRENER

Imię: Mykoła

Nazwisko: Dremluk

Data urodzenia: 07.09.1980

KIEROWNIK DRUŻYNY

Imię: Łukasz

Nazwisko: Kapelewski

Data urodzenia: 30.03.1988

SEKCJA MEDYCZNA

Imię: Krzysztof

Nazwisko: Popielarczyk

Imię: Michał

Nazwisko: Grochowski

Data urodzenia: 25.08.1997

Pozycja: Pomocnik

Imię: Patryk

Nazwisko: Pasko

Data urodzenia: 28.07.1992

Pozycja: Obrońca


Imię: Michał

Nazwisko: Wrześniewski

Data urodzenia: 19.09.1994

Pozycja: Obrońca


Imię: Pawel

Nazwisko: Sułtanow

Data urodzenia: 17.07.1993

Pozycja: Pomocnik


Imię: Przemysław

Nazwisko: Jastrzębski

Data urodzenia: 09.02.1993

Pozycja: Pomocnik

Imię: Marcin

Nazwisko: Borowik

Data urodzenia: 19.01.1991

Pozycja: Obrońca

Imię: Damian

Nazwisko: Decewicz

Data urodzenia: 20.07.1997

Pozycja: Pomocnik/Obrońca

Imię: Piotr

Nazwisko: Faszczewski

Data urodzenia: 13.08.1989

Pozycja: Pomocnik

Imię: Rafał

Nazwisko: Rakowiecki

Data urodzenia: 20.05.1987

Pozycja: Bramkarz

Imię: Kamil

Nazwisko: Zalewski

Data urodzenia: 21.05.1992

Pozycja: Napastnik

Imię: Mariusz

Nazwisko: Piszczatowski

Data urodzenia: 04.03.1985

Pozycja: Pomocnik

Imię: Szymon

Nazwisko: Jaźwiński

Data urodzenia: 20.11.1997

Pozycja: Napastnik

Imię: Tomasz

Nazwisko: Rogowski

Data urodzenia: 23.06.1981

Pozycja: Pomocnik

Imię: Paweł

Nazwisko: Brokowski

Data urodzenia: 08.02.1996

Pozycja: Pomocnik

Imię: Grzegorz

Nazwisko: Jóźwiak

Data urodzenia: 08.12.1977

Pozycja: Obrońca

Imię: Rafał

Nazwisko: Roszkowski

Data urodzenia: 11.04.1995

Pozycja: Bramkarz

Imię: Arkadiusz

Nazwisko: Sawicki

Data urodzenia: 13.01.1993

Pozycja: Obrońca

Imię: Kamil

Nazwisko: Dobreńko

Data urodzenia: 05.08.1998

Pozycja: Bramkarz

Imię: Michał

Nazwisko: Poduch

Data urodzenia: 17.09.1989

Pozycja: Napastnik

Imię: Łukasz

Nazwisko: Piłatowski

Data urodzenia: 11.06.1987

Pozycja: Obrońca

Imię: Dawid

Nazwisko: Ostaszewski

Data urodzenia: 17.08.1995

Pozycja: Obrońca

Imię: Maciej

Nazwisko: Zieniewicz

Data urodzenia: 17.09.1997

Pozycja: Pomocnik

Imię: Adrian

Nazwisko: Mleczek

Data urodzenia: 12.07.1993

Pozycja: Pomocnik

 

NASTĘPNY MECZ

MKS RUCH --- Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Ruch Wysokie Mazowieckie

vs.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki

25. kolejka, III liga gr.1
30 kwietnia 2017 (niedziela) godz. 17:00

POPRZEDNI MECZ

Sokół Aleksandrów Łódzki 1-0 MKS RUCH

Sokół Aleksandrów Łódzki

vs.

Ruch Wysokie Mazowieckie

24. kolejka, III liga gr.1
22 kwietnia 2017 (sobota) godz. 17:00

Tabela

Tabela pobrana ze strony http://www.90minut.pl

  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 23 52 16 4 3 58-23
2.  ŁKS Łódź 23 51 15 6 2 44-11
3.  Widzew Łódź 23 45 13 6 4 40-25
4.  Legia II Warszawa 23 43 13 4 6 46-29
5.  Sokół Ostróda 23 38 11 5 7 39-26
6.  Świt Nowy Dwór Mazowiecki 23 36 9 9 5 33-21
7.  Lechia Tomaszów Mazowiecki 23 35 9 8 6 39-26
8.  Jagiellonia II Białystok 23 35 9 8 6 24-26
9.  Huragan Morąg 23 34 9 7 7 30-20
10.  Pelikan Łowicz 23 33 10 3 10 27-24
11.  Sokół Aleksandrów Łódzki 23 33 9 6 8 34-23
12.  MKS Ełk 23 30 9 3 11 30-29
13.  ŁKS 1926 Łomża 23 26 6 8 9 19-24
14.  Ursus Warszawa 23 25 7 4 12 28-30
15.  Concordia Elbląg 23 23 7 5 11 39-43
16.  Ruch Wysokie Mazowieckie 23 17 4 5 14 18-49
17.  Huragan Wołomin 23 12 3 3 17 11-59
18.  Motor Lubawa 23 2 0 2 21 7-78
bank.pnggym.pngjantar.pnglogo-euromilk.jpglogobiznes.pnglogowysmaz.pngosteria.jpg