Kadra


TRENER

Imię: Mykoła

Nazwisko: Dremluk

Data urodzenia: 07.09.1980

KIEROWNIK DRUŻYNY

Imię: Łukasz

Nazwisko: Kapelewski

Data urodzenia: 30.03.1989

SEKCJA MEDYCZNA

Imię: Krzysztof

Nazwisko: Popielarczyk

II TRENER

Imię: Grzegorz

Nazwisko: Jóźwiak

Data urodzenia: 08.12.1977

Pozycja: Obrońca

Imię: Michał

Nazwisko: Grochowski

Data urodzenia: 25.08.1997

Pozycja: Pomocnik

3D6B8630

Imię: Rafał

Nazwisko: Kujawa

Data urodzenia: 30.04.1999

Pozycja: Obrońca

3D6B8633

Imię: Piotr

Nazwisko: Bondziul

Data urodzenia: 04.04.1988

Pozycja: Napastnik

3D6B8636

Imię: Kamil

Nazwisko: Stankiewicz

Data urodzenia: 02.10.1988

Pozycja: Obrońca

Imię: Damian

Nazwisko: Decewicz

Data urodzenia: 20.07.1997

Pozycja: Pomocnik/Obrońca

Imię: Piotr

Nazwisko: Faszczewski

Data urodzenia: 13.08.1989

Pozycja: Pomocnik

Imię: Rafał

Nazwisko: Rakowiecki

Data urodzenia: 20.05.1987

Pozycja: Bramkarz

3D6B8643

Imię: Karol

Nazwisko: Janik

Data urodzenia: 20.01.1990

Pozycja: Pomocnik

Imię: Mariusz

Nazwisko: Piszczatowski

Data urodzenia: 04.03.1985

Pozycja: Pomocnik

Imię: Paweł

Nazwisko: Brokowski

Data urodzenia: 08.02.1996

Pozycja: Pomocnik

Imię: Arkadiusz

Nazwisko: Sawicki

Data urodzenia: 13.01.1993

Pozycja: Obrońca

Imię: Kamil

Nazwisko: Dobreńko

Data urodzenia: 05.08.1998

Pozycja: Bramkarz

Imię: Michał

Nazwisko: Poduch

Data urodzenia: 17.09.1989

Pozycja: Napastnik

3D6B8648

Imię: Fabian

Nazwisko: Gosk

Data urodzenia: 26.05.1999

Pozycja: Pomocnik

3D6B8653

Imię: Patryk

Nazwisko: Stypułkowski

Data urodzenia: 15.07.1995

Pozycja: Pomocnik

3D6B8663

Imię: Karol

Nazwisko: Styś

Data urodzenia: 18.11.1995

Pozycja: Pomocnik

Imię: Adrian

Nazwisko: Mleczek

Data urodzenia: 12.07.1993

Pozycja: Pomocnik


Imię: Sebastian

Nazwisko: Kozłowski

Data urodzenia: 02.012.1999

Pozycja: Bramkarz


Imię: Andrzej

Nazwisko: Karbovski

Data urodzenia: 29.09.1996

Pozycja: Obrońca


Imię: Damian

Nazwisko: Zubowski

Data urodzenia: 22.01.1988

Pozycja: Napastnik

 

NASTĘPNY MECZ

 -:-  MKS RUCH Wysokie Mazowieckie

Sparta Szepietowo 

vs.

Ruch Wysokie Mazowieckie

18 kolejka (zaległa), IV liga
13 czerwca (środa) godz. 18:00

POPRZEDNI MECZ

 0:2 MKS RUCH Wysokie Mazowieckie

Promień Mońki

vs.

Ruch Wysokie Mazowieckie

27 kolejka, IV liga
02 czerwca (sobota) godz. 17:00

Tabela

  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Ruch Wysokie Mazowieckie 26 67 22 1 3 85-21
2.  Warmia Grajewo 27 63 20 3 4 65-23
3.  Wissa Szczuczyn 27 57 17 6 4 67-24
4.  KS Wasilków 26 54 17 3 6 54-22
5.  Dąb Dąbrowa Białostocka 26 50 16 2 8 45-33
6.  KS Michałowo 26 44 13 5 8 53-42
7.  Sparta 1951 Szepietowo 26 44 13 5 8 49-42
8.  Wigry II Suwałki 26 43 13 4 9 53-37
9.  Sparta Augustów 27 34 9 7 11 47-54
10.  Biebrza Goniądz 27 27 7 6 14 44-68
11.  Magnat Juchnowiec Kościelny 27 27 7 6 14 43-65
12.  MKS Mielnik 27 25 7 4 16 33-49
13.  Orzeł Kolno 27 23 6 5 16 35-68
14.  Cresovia Siemiatycze 27 21 6 3 18 24-52
15.  Promień Mońki 27 19 5 4 18 30-62
16.  Pogoń Łapy 27 8 2 2 23 17-82
GIGALOGO2015.pngNETKOMPLOGO08.pngagrowojciech.pngbank.pnggym.pngjantar.pnglogo-euromilk.jpglogobiznes.pnglogowysmaz.pngosteria.jpg