Kadra


TRENER

Imię: Mykoła

Nazwisko: Dremluk

Data urodzenia: 07.09.1980

KIEROWNIK DRUŻYNY

Imię: Łukasz

Nazwisko: Kapelewski

Data urodzenia: 30.03.1989

SEKCJA MEDYCZNA

Imię: Krzysztof

Nazwisko: Popielarczyk

II TRENER

Imię: Grzegorz

Nazwisko: Jóźwiak

Data urodzenia: 08.12.1977

Pozycja: Obrońca

Imię: Michał

Nazwisko: Grochowski

Data urodzenia: 25.08.1997

Pozycja: Pomocnik

3D6B8630

Imię: Rafał

Nazwisko: Kujawa

Data urodzenia: 30.04.1999

Pozycja: Obrońca

3D6B8633

Imię: Piotr

Nazwisko: Bondziul

Data urodzenia: 04.04.1988

Pozycja: Napastnik

3D6B8636

Imię: Kamil

Nazwisko: Stankiewicz

Data urodzenia: 02.10.1988

Pozycja: Obrońca

Imię: Damian

Nazwisko: Decewicz

Data urodzenia: 20.07.1997

Pozycja: Pomocnik/Obrońca

Imię: Piotr

Nazwisko: Faszczewski

Data urodzenia: 13.08.1989

Pozycja: Pomocnik

Imię: Rafał

Nazwisko: Rakowiecki

Data urodzenia: 20.05.1987

Pozycja: Bramkarz

3D6B8643

Imię: Karol

Nazwisko: Janik

Data urodzenia: 20.01.1990

Pozycja: Pomocnik

Imię: Mariusz

Nazwisko: Piszczatowski

Data urodzenia: 04.03.1985

Pozycja: Pomocnik

Imię: Paweł

Nazwisko: Brokowski

Data urodzenia: 08.02.1996

Pozycja: Pomocnik

Imię: Arkadiusz

Nazwisko: Sawicki

Data urodzenia: 13.01.1993

Pozycja: Obrońca

Imię: Kamil

Nazwisko: Dobreńko

Data urodzenia: 05.08.1998

Pozycja: Bramkarz

Imię: Michał

Nazwisko: Poduch

Data urodzenia: 17.09.1989

Pozycja: Napastnik

3D6B8648

Imię: Fabian

Nazwisko: Gosk

Data urodzenia: 26.05.1999

Pozycja: Pomocnik

3D6B8653

Imię: Patryk

Nazwisko: Stypułkowski

Data urodzenia: 15.07.1995

Pozycja: Pomocnik

3D6B8663

Imię: Karol

Nazwisko: Styś

Data urodzenia: 18.11.1995

Pozycja: Pomocnik

Imię: Adrian

Nazwisko: Mleczek

Data urodzenia: 12.07.1993

Pozycja: Pomocnik


Imię: Sebastian

Nazwisko: Kozłowski

Data urodzenia: 02.012.1999

Pozycja: Bramkarz


Imię: Andrzej

Nazwisko: Karbovski

Data urodzenia: 29.09.1996

Pozycja: Obrońca


Imię: Damian

Nazwisko: Zubowski

Data urodzenia: 22.01.1988

Pozycja: Napastnik

 

NASTĘPNY MECZ

magnat -:-  MKS RUCH Wysokie Mazowieckie

Magnat Juchnowiec Kościelny

vs.

Ruch Wysokie Mazowieckie

16. kolejka, IV liga
8 kwetnia (środa) godz. 17:00

POPRZEDNI MECZ

MKS RUCH Wysokie Mazowieckie 2:0 michalowo2

Ruch Wysokie Mazowieckie

vs.

KS Michałowo

21. kolejka, IV liga
22 kwetnia (niedziela) godz. 17:00

Tabela

  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Ruch Wysokie Mazowieckie 18 48 16 0 2 63-13
2.  Wissa Szczuczyn 19 42 13 3 3 53-20
3.  KS Wasilków 18 38 12 2 4 37-13
4.  Warmia Grajewo 18 38 12 2 4 41-18
5.  Wigry II Suwałki 18 33 10 3 5 39-24
6.  Dąb Dąbrowa Białostocka 18 31 10 1 7 28-24
7.  Sparta 1951 Szepietowo 19 31 9 4 6 32-31
8.  Sparta Augustów 19 28 7 7 5 38-32
9.  KS Michałowo 17 27 8 3 6 29-31
10.  Biebrza Goniądz 19 21 5 6 8 31-41
11.  Orzeł Kolno 19 21 6 3 10 30-46
12.  Magnat Juchnowiec Kościelny 19 20 5 5 9 28-42
13.  MKS Mielnik 20 18 5 3 12 24-39
14.  Promień Mońki 20 15 4 3 13 27-50
15.  Cresovia Siemiatycze 19 7 2 1 16 13-45
16.  Pogoń Łapy 20 8 2 2 16 17-61
GIGALOGO2015.pngNETKOMPLOGO08.pngagrowojciech.pngbank.pnggym.pngjantar.pnglogo-euromilk.jpglogobiznes.pnglogowysmaz.pngosteria.jpg