Puchar Polski

Puchar Polski 2017/2018, grupa: Podlaski ZPN

Runda wstępna - 20 sierpnia

GKS Szumowo 1-6 Narew Choroszcz 20 sierpnia, 16:00
Lambada Choroszcz 6-2 Pasja Kleosin 20 sierpnia, 16:00
Biel Jeziorko 3-0 BKS Jagiellonia Białystok 20 sierpnia, 16:00
(wo)
nie odbył się
Orły Kulesze Kościelne 0-2 Orzeł Tykocin 18 sierpnia, 18:15
Orzeł Kleszczele 3-0 Husar Nurzec 20 sierpnia, 16:00
(wo)
Rafał Starosielnik 90 - Marcin Żornaczuk 13, Krzysztof Jezierski 77, Rafał Zalewski 86, 88
na boisku 1-4
GKS Orla 0-2 Kolejarz Czeremcha 20 sierpnia, 16:00
Mateusz Samosiuk 44, Krzysztof Korowaj 69
Iskra Wyszki 0-3 Tur II Bielsk Podlaski 20 sierpnia, 16:00
Mateusz Jakubowski 54, Mateusz Pradyszczuk 55, Robert Żukowski 69
Unia Ciechanowiec 3-0 KS Sokoły 19 sierpnia, 18:00
(wo)
Adrian Jadłowski 44, Przemysław Łyskawy 78
na boisku 2-0
Grab Janówka 0-3 Polonia Raczki 20 sierpnia, 16:00
Sebastian Jankowski 49, 86, Damian Ostaszewski 75
KS Grabówka 3-2 UM Krynki 20 sierpnia, 16:00
Tomasz Jasielczuk 9, 87, Dawid Jarmoszko 18 - Krzysztof Kirejczyk 42, Przemysław Szymanowicz 55
Sudovia Szudziałowo 2-5 Pogranicze Kuźnica Białostocka 20 sierpnia, 16:00
Przemysław Czeremcha 8, Krzysztof Prymaka 57 - Krzysztof Uściłko 22, Bartosz Bobowik 42, 86, Krystian Izdebski 65, Paweł Wysztygiel 90
Hetman II Białystok 3-0 Supraślanka Supraśl 20 sierpnia, 16:00
(wo)
nieznany? - Karol Maksimowicz ?, Dominik Toczydłowski ?, ?
na boisku 1-3
1/32 finału - 30 sierpnia
Hetman II Białystok 1-3 Piast Białystok 30 sierpnia, 17:00
Adrian Rębacz 65 - Mateusz Krzynówek 21, 27, Piotr Kateusz 24
Orzeł Kleszczele 0-14 MKS Mielnik 30 sierpnia, 17:00
Marcin Iwaniuk 11, 33, 89, Dominik Polak 14, 21, Jakub Andryszek 18, 37, 62, 86, Łukasz Treszczotko 30, Maciej Radziszewski 35, 85, Mateusz Borzym 39, 46
Pogranicze Kuźnica Białostocka 2-4 Sokół 1946 Sokółka 30 sierpnia, 17:00
Bartosz Bobowik 30, 73 - Kamil Kul 39, Paweł Stelmaszek 42, 85, Piotr Andrzejewski 75
KS Grabówka 0-5 Hetman Białystok 30 sierpnia, 17:00
Kamil Żyliński 22, Filip Tarnogórski 43, 57, Mateusz Mieczkowski 51, 90
Polonia Raczki 4-2 Kora Korycin 30 sierpnia, 17:00
Tomasz Babkowski 47, 74, Sebastian Jankowski 61, Kamil Mucharski 85 - Sławomir Popowski 43, Kamil Zalesko 90
Unia Ciechanowiec 1-6 Orlęta Czyżew 30 sierpnia, 17:00
Paweł Marcinkowski 67 - Michał Kazimierczuk 10, 86, Rafał Dmochowski 30, 40, Bartosz Nowowiejski 78, Łukasz Łukasiuk 90
Tur II Bielsk Podlaski 4-3 Rudnia Zabłudów 30 sierpnia, 17:00
Mateusz Jakubowski 43, 84, Mateusz Pradyszczuk 50, Igor Aleksiejuk 90 - Łukasz Łoszakiewicz 52, Dawid Czurak 65, Marek Muklewicz 70
Kolejarz Czeremcha 2-3 Żubr Drohiczyn 30 sierpnia, 17:00
Andrzej Kaliszewicz 8, 15 - Łukasz Borzym 19, 45, Grzegorz Sielewonowski 29
Orzeł Tykocin 0-6 Krypnianka Krypno 6 września, 17:00
Karol Domalewski 3, Krystian Czerech 9, 77, Karol Lenczewski 59, Patryk Kaczyński 67, 74
w pierwotnym terminie (30 sierpnia, 17:00) odwołany
Lambada Choroszcz 2-4 Korona Dobrzyniewo Duże 6 września, 18:00
Narew Choroszcz 3-0 Hetman Tykocin 30 sierpnia, 17:00
Piotr Szumkowski 9, Adam Recko 56, Karol Kamieński 85
Biel Jeziorko 1-2 KS Śniadowo 30 sierpnia, 17:00
LZS Narewka 4-3 Puszcza Hajnówka 30 sierpnia, 17:00
pd.
Damian Wasiluk 28, Adrian Turowski 50, 75, 105 - Tomasz Hudoń 10, Marcin Banicki 12, 30
Czarni Czarna Białostocka 4-2 Jasion Jasionówka 30 sierpnia, 17:00
Bartosz Gliński 3, Tomasz Kosicki 59, Dariusz Marcinowicz 65, Szymon Wołyniec 84 - Leszek Zawadzki 6, Rafał Zalewski 13
Pomorzanka Sejny 1-5 Wigry II Suwałki 30 sierpnia, 17:00
Robert Dochód 77 - Bartosz Gużewski 5, 22, Przemysław Żukowski 32, Rafał Perka 57, Wojciech Bil 90
1/16 finału - 13 września
Narew Choroszcz 1-2 Promień Mońki 13 września, 18:30
Paweł Kieżel 34 - Jacek Maciorowski 25, Damian Purta 57
Korona Dobrzyniewo Duże - Warmia Grajewo 20 września, 16:00
w pierwotnym terminie (13 września, 16:00) odwołany
KS Śniadowo 0-4 Olimpia Zambrów 13 września, 16:00
Przemysław Jastrzębski 34, Mateusz Prolejko 35, Rafał Babul 72, Michał Domański 75
Krypnianka Krypno 1-0 Wissa Szczuczyn 13 września, 16:00
MKS Mielnik 2-4 Tur Bielsk Podlaski 13 września, 16:00
Żubr Drohiczyn 1-3 Cresovia Siemiatycze 13 września, 16:00
pd.
Tur II Bielsk Podlaski - Sparta 1951 Szepietowo 14 września, 16:30
Orlęta Czyżew 0-4 Ruch Wysokie Mazowieckie 13 września, 16:00

Karol Janik 8, Tomasz Rogowski 29, Karol Styś 41, Michał Grochowski 72

Ruch: Kamil Dobreńko - Rafał Kujawa (62 Arkadiusz Sawicki), Mateusz Kondraciuk, Patryk Pasko, Damian Decewicz (67 Patryk Sypułkowski), Tomasz Rogowski, Fabian Gosk, Karol Styś, Paweł Brokowski, Piotr Bondziul (70 Michał Grochowski), Karol Janik (70 Piotr Faszczewski).

Polonia Raczki 0-7 Dąb Dąbrowa Białostocka 13 września, 16:00
Krzysztof Biernacki 45, Michał Łabieniec 57, 76, 83, Dawid Tochwin 62, Mateusz Sołowiej 64, Damian Siejda 70 (s)
Hetman Białystok - Pogoń Łapy 20 września, 17:30
Sokół 1946 Sokółka - KS Wasilków 20 września, 16:00
Piast Białystok 4-1 Magnat Juchnowiec Kościelny 13 września, 19:00
Jakub Gierasimczuk 21, 60, Piotr Kateusz 30, Emil Czarnowski 39 - Paweł Suszczyński 71
Czarni Czarna Białostocka 3-0 Biebrza Goniądz 13 września, 16:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
LZS Narewka - KS Michałowo 14 września, 19:00
Wigry II Suwałki 4-1 Sparta Augustów 13 września, 16:00
Paweł Stasiński 6, Adrian Piekarski 31, Przemysław Żukowski 71, Maciej Radaszkiewicz 87 - Wojciech Mickiewicz 28
Orzeł Kolno 1-3 ŁKS 1926 Łomża 13 września, 16:00
Adrian Gwiazda ? - Michał Tarnowski 50, 75, Tomasz Brzozowski 55
1/8 finału - 4 października

Wyniki ze strony 90minut.pl

NASTĘPNY MECZ

MKS RUCH Wysokie Mazowieckie -:-  Biebrza Goniądz

Ruch Wysokie Mazowieckie

vs.

Biebrza Goniądź

11. kolejka, IV liga
22 października 2017 (niedziela) godz. 17:00

POPRZEDNI MECZ

KS Wasilków  4:1  MKS RUCH Wysokie Mazowieckie

KS Wasilków

vs.

Ruch Wysokie Mazowieckie

10. kolejka, IV liga
14 października 2017 (sobota) godz. 14:00

Tabela

  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wissa Szczuczyn 10 25 8 1 1 28-9
2.  Ruch Wysokie Mazowieckie 10 24 8 0 2 39-11
3.  Wigry II Suwałki 10 20 6 2 2 26-15
4.  Dąb Dąbrowa Białostocka 10 18 6 0 4 15-11
5.  Sparta 1951 Szepietowo 10 18 5 3 2 20-18
6.  Warmia Grajewo 10 18 6 0 4 24-12
7.  Sparta Augustów 10 17 4 5 1 25-17
8.  KS Wasilków 10 17 5 2 3 14-8
9.  KS Michałowo 10 15 4 3 3 19-18
10.  Magnat Juchnowiec Kościelny 10 13 3 4 3 16-19
11.  Orzeł Kolno 10 10 3 1 6 12-26
12.  Biebrza Goniądz 10 9 2 3 5 17-22
13.  Pogoń Łapy 10 8 2 2 6 17-27
14.  Cresovia Siemiatycze 10 6 2 0 8 8-23
15.  MKS Mielnik 10 4 1 1 8 5-24
16.  Promień Mońki 10 4 1 1 8 10-35
GIGALOGO2015.pngNETKOMPLOGO08.pngbank.pnggym.pngjantar.pnglogo-euromilk.jpglogobiznes.pnglogowysmaz.pngosteria.jpg