Puchar Polski

1/8 finału - 5 października
Do gry dołączają III-ligowcy: Jagiellonia II Białystok, ŁKS 1926 Łomża, Ruch Wysokie Mazowieckie.

  • GKS Stawiski 0-4 Warmia Grajewo 5 października, 15:00
    Janusz Stankiewicz 31, Kamil Randzio 40, Édison 43, Łukasz Domurat 88
  • Wigry II Suwałki 3-0 Dąb Dąbrowa Białostocka 5 października, 15:00
    (wo) goście zrezygnowali z gry
  • UM Krynki 0-5 Magnat Juchnowiec Kościelny 5 października, 18:00
    w Juchnowcu Dolnym; UM Krynki gospodarzem
  • Czarni Czarna Białostocka 1-2 Promień Mońki 5 października, 15:00
    Łukasz Grygo 26 (s) - Maciej Odyjewski 39, 84
  • Kolejarz Czeremcha 1-5 Tur Bielsk Podlaski 5 października, 15:30
    nieznany ? - nieznany 5 (s), Mateusz Nakielski 32, 40, Łukasz Pawluczuk 48 (k), Daniel Daniłowski 78
  • LZS Narewka 0-4 Jagiellonia II Białystok 5 października, 15:00
    Kacper Falon 10, 43, 59, Jakub Tabor 64
  • Biebrza Goniądz 0-5 ŁKS 1926 Łomża 5 października, 15:00
    Tomasz Brzozowski 6, Rafał Maćkowski 8, 90, Michał Tarnowski 65, Mariusz Baranowski 90
  • Orlęta Czyżew 0-9 Ruch Wysokie Mazowieckie 5 października, 18:00

1/4 finału - 19 kwietnia

  • 19 kwietnia 2017r., 16:00 - Stadion Miejski w Suwałkach ul. Zarzecze 1
    Wigry II Suwałki 0-3 Warmia Grajewo
    Kamil Randzio 14’, Damian Zubowski 17’, Łukasz Domurat 42’
  • 19 kwietnia 2017r., 16:00 - Stadion Miejski w Mońkach ul. Sportowa 1
    Promień Mońki 1-3 ŁKS 1926 Łomża
    Jacek Maciorowski 38’ (k.)- Przemysław Olesiński 13’ (k.), 31’, Daniel Kacprzyk 61’
  • 19 kwietnia 2017r., 17:00 - Stadion Miejski w Bielsku Podlaskim ul. Elizy Orzeszkowej 19
    BKS Tur Bielsk Podlaski 0-2 MKS Ruch Wysokie Mazowieckie
    Karol Kosiński 54’ (n.k.) - Michał Wrześniewski 82’, Kamil Zalewski 87’
  • 19 kwietnia 2017r., 18:00 - Stadion Gminny w Juchnowcu Dolnym
    Magnat Juchnowiec Kościelny 2-4 Jagiellonia II Białystok
    Jarosław Bielski 5’, Łukasz Zielinko 45’ - Mateusz Ostaszewski 41’, Damian Grabowski 52’, 62’, Emil Gajko 58’ (k.)

NASTĘPNY MECZ

MKS RUCH --- Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Ruch Wysokie Mazowieckie

vs.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki

25. kolejka, III liga gr.1
30 kwietnia 2017 (niedziela) godz. 17:00

POPRZEDNI MECZ

Sokół Aleksandrów Łódzki 1-0 MKS RUCH

Sokół Aleksandrów Łódzki

vs.

Ruch Wysokie Mazowieckie

24. kolejka, III liga gr.1
22 kwietnia 2017 (sobota) godz. 17:00

Tabela

Tabela pobrana ze strony http://www.90minut.pl

  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 23 52 16 4 3 58-23
2.  ŁKS Łódź 23 51 15 6 2 44-11
3.  Widzew Łódź 23 45 13 6 4 40-25
4.  Legia II Warszawa 23 43 13 4 6 46-29
5.  Sokół Ostróda 23 38 11 5 7 39-26
6.  Świt Nowy Dwór Mazowiecki 23 36 9 9 5 33-21
7.  Lechia Tomaszów Mazowiecki 23 35 9 8 6 39-26
8.  Jagiellonia II Białystok 23 35 9 8 6 24-26
9.  Huragan Morąg 23 34 9 7 7 30-20
10.  Pelikan Łowicz 23 33 10 3 10 27-24
11.  Sokół Aleksandrów Łódzki 23 33 9 6 8 34-23
12.  MKS Ełk 23 30 9 3 11 30-29
13.  ŁKS 1926 Łomża 23 26 6 8 9 19-24
14.  Ursus Warszawa 23 25 7 4 12 28-30
15.  Concordia Elbląg 23 23 7 5 11 39-43
16.  Ruch Wysokie Mazowieckie 23 17 4 5 14 18-49
17.  Huragan Wołomin 23 12 3 3 17 11-59
18.  Motor Lubawa 23 2 0 2 21 7-78
bank.pnggym.pngjantar.pnglogo-euromilk.jpglogobiznes.pnglogowysmaz.pngosteria.jpg