Puchar Polski

1/8 finału - 5 października
Do gry dołączają III-ligowcy: Jagiellonia II Białystok, ŁKS 1926 Łomża, Ruch Wysokie Mazowieckie.

  • GKS Stawiski 0-4 Warmia Grajewo 5 października, 15:00
    Janusz Stankiewicz 31, Kamil Randzio 40, Édison 43, Łukasz Domurat 88
  • Wigry II Suwałki 3-0 Dąb Dąbrowa Białostocka 5 października, 15:00
    (wo) goście zrezygnowali z gry
  • UM Krynki 0-5 Magnat Juchnowiec Kościelny 5 października, 18:00
    w Juchnowcu Dolnym; UM Krynki gospodarzem
  • Czarni Czarna Białostocka 1-2 Promień Mońki 5 października, 15:00
    Łukasz Grygo 26 (s) - Maciej Odyjewski 39, 84
  • Kolejarz Czeremcha 1-5 Tur Bielsk Podlaski 5 października, 15:30
    nieznany ? - nieznany 5 (s), Mateusz Nakielski 32, 40, Łukasz Pawluczuk 48 (k), Daniel Daniłowski 78
  • LZS Narewka 0-4 Jagiellonia II Białystok 5 października, 15:00
    Kacper Falon 10, 43, 59, Jakub Tabor 64
  • Biebrza Goniądz 0-5 ŁKS 1926 Łomża 5 października, 15:00
    Tomasz Brzozowski 6, Rafał Maćkowski 8, 90, Michał Tarnowski 65, Mariusz Baranowski 90
  • Orlęta Czyżew 0-9 Ruch Wysokie Mazowieckie 5 października, 18:00

1/4 finału - 19 kwietnia

  • 19 kwietnia 2017r., 16:00 - Stadion Miejski w Suwałkach ul. Zarzecze 1
    Wigry II Suwałki 0-3 Warmia Grajewo
    Kamil Randzio 14’, Damian Zubowski 17’, Łukasz Domurat 42’
  • 19 kwietnia 2017r., 16:00 - Stadion Miejski w Mońkach ul. Sportowa 1
    Promień Mońki 1-3 ŁKS 1926 Łomża
    Jacek Maciorowski 38’ (k.)- Przemysław Olesiński 13’ (k.), 31’, Daniel Kacprzyk 61’
  • 19 kwietnia 2017r., 17:00 - Stadion Miejski w Bielsku Podlaskim ul. Elizy Orzeszkowej 19
    BKS Tur Bielsk Podlaski 0-2 MKS Ruch Wysokie Mazowieckie
    Karol Kosiński 54’ (n.k.) - Michał Wrześniewski 82’, Kamil Zalewski 87’
  • 19 kwietnia 2017r., 18:00 - Stadion Gminny w Juchnowcu Dolnym
    Magnat Juchnowiec Kościelny 2-4 Jagiellonia II Białystok
    Jarosław Bielski 5’, Łukasz Zielinko 45’ - Mateusz Ostaszewski 41’, Damian Grabowski 52’, 62’, Emil Gajko 58’ (k.)

NASTĘPNY MECZ

MKS RUCH Wysokie Mazowieckie -:- ŁKS 1926 Łomża

Ruch Wysokie Mazowieckie

vs.

ŁKS 1926 Łomża 

31. kolejka, III liga gr.1
28 maja 2017 (niedziela) godz. 17:00

POPRZEDNI MECZ

Legia Warszawa 1:1 MKS RUCH Wysokie Mazowieckie

Legia II Warszawa

vs.

Ruch Wysokie Mazowieckie

30. kolejka, III liga gr.1
20 maja 2017 (sobota) godz. 12:00

Tabela

 DRUŻYNAMBP
1. Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 30 69:31 65
2. ŁKS Łódź 30 55:16 64
3. Widzew Łódź 30 51:29 62
4. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 30 51:29 52
5. Legia II Warszawa 30 54:42 50
6. Sokół Ostróda 30 49:32 50
7. Lechia Tomaszów Mazowiecki 30 52:33 48
8. Pelikan Łowicz 30 42:34 46
9. Sokół Aleksandrów Łódzki 30 40:28 44
10. Huragan Morąg 30 37:30 40
11. Jagiellonia II Białystok 30 27:39 39
12. ŁKS 1926 Łomża 30 28:30 39
13. MKS Ełk 30 38:43 37
14. Ursus Warszawa 30 37:39 33
15. Concordia Elbląg 30 48:50 32
16. MKS Ruch Wysokie Mazowieckie 30 25:59 21
17. Huragan Wołomin 30 17:76 16
18. Motor Lubawa 30 13:93 5
bank.pnggym.pngjantar.pnglogo-euromilk.jpglogobiznes.pnglogowysmaz.pngosteria.jpg