Tabela

Saltex IV liga 2017/2018, grupa: podlaska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Ruch Wysokie Mazowieckie 29 74 24 2 3 93-22 12 0 2 55-9 12 2 1 38-13
2.  Warmia Grajewo 30 69 22 3 5 73-27 12 1 2 45-14 10 2 3 28-13
3.  KS Wasilków 30 66 21 3 6 65-22 12 1 2 32-6 9 2 4 33-16
4.  Wissa Szczuczyn 30 64 19 7 4 73-28 9 4 2 34-14 10 3 2 39-14
5.  Dąb Dąbrowa Białostocka 30 54 17 3 10 48-38 8 1 6 25-25 9 2 4 23-13
6.  KS Michałowo 29 50 15 5 9 57-45 7 3 4 34-23 8 2 5 23-22
7.  Sparta 1951 Szepietowo 30 48 14 6 10 51-46 5 5 5 22-16 9 1 5 29-30
8.  Wigry II Suwałki 30 47 14 5 11 55-40 11 0 4 39-16 3 5 7 16-24
9.  Sparta Augustów 29 34 9 7 13 47-62 5 3 7 20-31 4 4 6 27-31
10.  Biebrza Goniądz 30 30 8 6 16 48-74 5 5 5 26-29 3 1 11 22-45
11.  MKS Mielnik 30 29 8 5 17 38-52 6 1 8 25-25 2 4 9 13-27
12.  Magnat Juchnowiec Kościelny 30 28 7 7 16 44-72 6 3 6 25-25 1 4 10 19-47
13.  Promień Mońki 29 25 7 4 18 35-62 3 1 10 16-36 4 3 8 19-26 2 3 1 0 1 4-4
14.  Cresovia Siemiatycze 29 25 7 4 18 29-54 4 3 8 17-22 3 1 10 12-32 2 3 1 0 1 4-4
15.  Orzeł Kolno 29 23 6 5 18 35-73 4 4 7 22-27 2 1 11 13-46
16.  Pogoń Łapy 30 8 2 2 26 17-91 2 2 11 15-38 0 0 15 2-53
Pogoń Łapy wycofała się z rozgrywek po 16. kolejce.
Tabela pobrana ze strony http://www.90minut.pl

NASTĘPNY MECZ

 -:-  MKS RUCH Wysokie Mazowieckie

Sparta Szepietowo 

vs.

Ruch Wysokie Mazowieckie

18 kolejka (zaległa), IV liga
13 czerwca (środa) godz. 18:00

POPRZEDNI MECZ

 0:2 MKS RUCH Wysokie Mazowieckie

Promień Mońki

vs.

Ruch Wysokie Mazowieckie

27 kolejka, IV liga
02 czerwca (sobota) godz. 17:00

Tabela

  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Ruch Wysokie Mazowieckie 26 67 22 1 3 85-21
2.  Warmia Grajewo 27 63 20 3 4 65-23
3.  Wissa Szczuczyn 27 57 17 6 4 67-24
4.  KS Wasilków 26 54 17 3 6 54-22
5.  Dąb Dąbrowa Białostocka 26 50 16 2 8 45-33
6.  KS Michałowo 26 44 13 5 8 53-42
7.  Sparta 1951 Szepietowo 26 44 13 5 8 49-42
8.  Wigry II Suwałki 26 43 13 4 9 53-37
9.  Sparta Augustów 27 34 9 7 11 47-54
10.  Biebrza Goniądz 27 27 7 6 14 44-68
11.  Magnat Juchnowiec Kościelny 27 27 7 6 14 43-65
12.  MKS Mielnik 27 25 7 4 16 33-49
13.  Orzeł Kolno 27 23 6 5 16 35-68
14.  Cresovia Siemiatycze 27 21 6 3 18 24-52
15.  Promień Mońki 27 19 5 4 18 30-62
16.  Pogoń Łapy 27 8 2 2 23 17-82
GIGALOGO2015.pngNETKOMPLOGO08.pngagrowojciech.pngbank.pnggym.pngjantar.pnglogo-euromilk.jpglogobiznes.pnglogowysmaz.pngosteria.jpg