Tabela

Saltex IV liga 2017/2018, grupa: podlaska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Ruch Wysokie Mazowieckie 20 52 17 1 2 67-15 10 0 1 47-6 7 1 1 20-9
2.  Wissa Szczuczyn 20 45 14 3 3 55-20 6 1 2 22-11 8 2 1 33-9
3.  KS Wasilków 19 41 13 2 4 40-13 8 1 2 24-6 5 1 2 16-7 1 3 1 0 0 1-0
4.  Warmia Grajewo 19 41 13 2 4 42-18 7 1 2 31-13 6 1 2 11-5 1 0 0 0 1 0-1
5.  Dąb Dąbrowa Białostocka 19 34 11 1 7 31-24 5 0 3 13-12 6 1 4 18-12 1 1 0 1 0 1-1
6.  Sparta 1951 Szepietowo 20 34 10 4 6 34-32 4 3 2 15-8 6 1 4 19-24 1 1 0 1 0 1-1
7.  Wigry II Suwałki 19 33 10 3 6 39-27 8 0 1 27-8 2 3 5 12-19
8.  Sparta Augustów 20 28 7 7 6 38-34 4 3 3 16-17 3 4 3 22-17
9.  KS Michałowo 18 27 8 3 7 29-33 5 2 2 19-16 3 1 5 10-17
10.  Biebrza Goniądz 20 24 6 6 8 34-43 3 5 1 18-12 3 1 7 16-31
11.  Orzeł Kolno 20 21 6 3 11 31-48 4 2 5 19-19 2 1 6 12-29 2 6 2 0 0 6-2
12.  Magnat Juchnowiec Kościelny 21 21 5 6 10 32-47 4 2 5 16-20 1 4 5 16-27 2 0 0 0 2 2-6
13.  MKS Mielnik 21 18 5 3 13 24-40 4 1 6 16-19 1 2 7 8-21
14.  Promień Mońki 21 15 4 3 14 27-53 2 1 8 14-30 2 2 6 13-23
15.  Cresovia Siemiatycze 20 10 3 1 16 16-45 1 1 7 5-16 2 0 9 11-29
16.  Pogoń Łapy 21 8 2 2 17 17-64 2 2 7 15-26 0 0 10 2-38
Pogoń Łapy wycofała się z rozgrywek po 16. kolejce.
Tabela pobrana ze strony http://www.90minut.pl

NASTĘPNY MECZ

magnat -:-  MKS RUCH Wysokie Mazowieckie

Magnat Juchnowiec Kościelny

vs.

Ruch Wysokie Mazowieckie

16. kolejka, IV liga
8 kwetnia (środa) godz. 17:00

POPRZEDNI MECZ

MKS RUCH Wysokie Mazowieckie 2:0 michalowo2

Ruch Wysokie Mazowieckie

vs.

KS Michałowo

21. kolejka, IV liga
22 kwetnia (niedziela) godz. 17:00

Tabela

  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Ruch Wysokie Mazowieckie 18 48 16 0 2 63-13
2.  Wissa Szczuczyn 19 42 13 3 3 53-20
3.  KS Wasilków 18 38 12 2 4 37-13
4.  Warmia Grajewo 18 38 12 2 4 41-18
5.  Wigry II Suwałki 18 33 10 3 5 39-24
6.  Dąb Dąbrowa Białostocka 18 31 10 1 7 28-24
7.  Sparta 1951 Szepietowo 19 31 9 4 6 32-31
8.  Sparta Augustów 19 28 7 7 5 38-32
9.  KS Michałowo 17 27 8 3 6 29-31
10.  Biebrza Goniądz 19 21 5 6 8 31-41
11.  Orzeł Kolno 19 21 6 3 10 30-46
12.  Magnat Juchnowiec Kościelny 19 20 5 5 9 28-42
13.  MKS Mielnik 20 18 5 3 12 24-39
14.  Promień Mońki 20 15 4 3 13 27-50
15.  Cresovia Siemiatycze 19 7 2 1 16 13-45
16.  Pogoń Łapy 20 8 2 2 16 17-61
GIGALOGO2015.pngNETKOMPLOGO08.pngagrowojciech.pngbank.pnggym.pngjantar.pnglogo-euromilk.jpglogobiznes.pnglogowysmaz.pngosteria.jpg