Tabela

Saltex IV liga 2017/2018, grupa: podlaska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Ruch Wysokie Mazowieckie 15 39 13 0 2 57-11 7 0 1 40-4 6 0 1 17-7
2.  Wissa Szczuczyn 15 35 11 2 2 43-14 5 0 2 16-8 6 2 0 27-6
3.  KS Wasilków 15 32 10 2 3 32-9 5 1 2 16-4 5 1 1 16-5
4.  Warmia Grajewo 15 31 10 1 4 32-15 6 1 2 25-12 4 0 2 7-3
5.  Wigry II Suwałki 15 29 9 2 4 37-22 7 0 0 25-6 2 2 4 12-16
6.  Dąb Dąbrowa Białostocka 15 25 8 1 6 22-19 4 0 3 11-11 4 1 3 11-8
7.  KS Michałowo 15 24 7 3 5 26-28 4 2 2 17-16 3 1 3 9-12
8.  Sparta 1951 Szepietowo 15 22 6 4 5 25-28 2 3 2 11-8 4 1 3 14-20
9.  Sparta Augustów 15 21 5 6 4 29-26 3 3 1 12-11 2 3 3 17-15
10.  Biebrza Goniądz 15 19 5 4 6 28-35 3 3 1 17-11 2 1 5 11-24
11.  Magnat Juchnowiec Kościelny 15 16 4 4 7 22-33 3 0 4 7-13 1 4 3 15-20
12.  MKS Mielnik 15 14 4 2 9 19-33 3 1 4 11-14 1 1 5 8-19
13.  Orzeł Kolno 15 11 3 2 10 16-39 1 2 4 7-13 2 0 6 9-26
14.  Promień Mońki 15 9 2 3 10 19-43 1 1 6 11-26 1 2 4 8-17
15.  Pogoń Łapy 15 8 2 2 11 19-47 2 2 4 17-18 0 0 7 2-29
16.  Cresovia Siemiatycze 15 6 2 0 13 12-36 1 0 6 5-15 1 0 7 7-21
Tabela pobrana ze strony http://www.90minut.pl

NASTĘPNY MECZ

Magnat -:-  MKS RUCH Wysokie Mazowieckie

Magnat Juchnowiec Kościelny

vs.

Ruch Wysokie Mazowieckie

16. kolejka, IV liga
17/18 marca 2018

POPRZEDNI MECZ

Sparta Augustów 0:3  MKS RUCH Wysokie Mazowieckie

Sparta Augustów

vs.

Ruch Wysokie Mazowieckie

15. kolejka, IV liga
18 listopada 2017 (sobota) godz. 12:00

Tabela

  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Ruch Wysokie Mazowieckie 15 39 13 0 2 57-11
2.  Wissa Szczuczyn 15 35 11 2 2 43-14
3.  KS Wasilków 15 32 10 2 3 32-9
4.  Warmia Grajewo 15 31 10 1 4 32-15
5.  Wigry II Suwałki 15 29 9 2 4 37-22
6.  Dąb Dąbrowa Białostocka 15 25 8 1 6 22-19
7.  KS Michałowo 15 24 7 3 5 26-28
8.  Sparta 1951 Szepietowo 15 22 6 4 5 25-28
9.  Sparta Augustów 15 21 5 6 4 29-26
10.  Biebrza Goniądz 15 19 5 4 6 28-35
11.  Magnat Juchnowiec Kościelny 15 16 4 4 7 22-33
12.  MKS Mielnik 15 14 4 2 9 19-33
13.  Orzeł Kolno 15 11 3 2 10 16-39
14.  Promień Mońki 15 9 2 3 10 19-43
15.  Pogoń Łapy 15 8 2 2 11 19-47
16.  Cresovia Siemiatycze 15 6 2 0 13 12-36
GIGALOGO2015.pngNETKOMPLOGO08.pngagrowojciech.pngbank.pnggym.pngjantar.pnglogo-euromilk.jpglogobiznes.pnglogowysmaz.pngosteria.jpg