Tabela

Saltex IV liga 2017/2018, grupa: podlaska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wissa Szczuczyn 11 28 9 1 1 32-9 4 0 1 12-5 5 1 0 20-4
2.  Ruch Wysokie Mazowieckie 10 24 8 0 2 39-11 4 0 1 26-4 4 0 1 13-7
3.  Wigry II Suwałki 11 20 6 2 3 27-17 5 0 0 18-4 1 2 3 9-13 2 3 1 0 1 4-3
4.  Sparta Augustów 11 20 5 5 1 27-18 3 2 0 11-7 2 3 1 16-11 1 3 1 0 0 2-1
5.  KS Wasilków 11 20 6 2 3 16-9 3 1 2 8-4 3 1 1 8-5 1 0 0 0 1 1-3
6.  Dąb Dąbrowa Białostocka 10 18 6 0 4 15-11 2 0 3 7-9 4 0 1 8-2 1 3 1 0 0 3-1
7.  Sparta 1951 Szepietowo 10 18 5 3 2 20-18 2 2 0 10-4 3 1 2 10-14
8.  Warmia Grajewo 10 18 6 0 4 24-12 5 0 2 21-9 1 0 2 3-3 1 0 0 0 1 1-3
9.  KS Michałowo 10 15 4 3 3 19-18 3 2 1 15-10 1 1 2 4-8
10.  Magnat Juchnowiec Kościelny 10 13 3 4 3 16-19 2 0 2 4-6 1 4 1 12-13
11.  Orzeł Kolno 10 10 3 1 6 12-26 1 1 2 5-6 2 0 4 7-20
12.  Biebrza Goniądz 10 9 2 3 5 17-22 1 3 1 11-9 1 0 4 6-13
13.  Pogoń Łapy 10 8 2 2 6 17-27 2 2 1 15-9 0 0 5 2-18
14.  Cresovia Siemiatycze 11 6 2 0 9 8-27 1 0 4 3-11 1 0 5 5-16
15.  MKS Mielnik 10 4 1 1 8 5-24 1 1 4 3-9 0 0 4 2-15 1 1 0 1 0 0-0
16.  Promień Mońki 11 4 1 1 9 11-37 0 0 6 5-25 1 1 3 6-12 1 1 0 1 0 0-0
Tabela pobrana ze strony http://www.90minut.pl

NASTĘPNY MECZ

MKS RUCH Wysokie Mazowieckie -:-  Biebrza Goniądz

Ruch Wysokie Mazowieckie

vs.

Biebrza Goniądź

11. kolejka, IV liga
22 października 2017 (niedziela) godz. 17:00

POPRZEDNI MECZ

KS Wasilków  4:1  MKS RUCH Wysokie Mazowieckie

KS Wasilków

vs.

Ruch Wysokie Mazowieckie

10. kolejka, IV liga
14 października 2017 (sobota) godz. 14:00

Tabela

  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wissa Szczuczyn 10 25 8 1 1 28-9
2.  Ruch Wysokie Mazowieckie 10 24 8 0 2 39-11
3.  Wigry II Suwałki 10 20 6 2 2 26-15
4.  Dąb Dąbrowa Białostocka 10 18 6 0 4 15-11
5.  Sparta 1951 Szepietowo 10 18 5 3 2 20-18
6.  Warmia Grajewo 10 18 6 0 4 24-12
7.  Sparta Augustów 10 17 4 5 1 25-17
8.  KS Wasilków 10 17 5 2 3 14-8
9.  KS Michałowo 10 15 4 3 3 19-18
10.  Magnat Juchnowiec Kościelny 10 13 3 4 3 16-19
11.  Orzeł Kolno 10 10 3 1 6 12-26
12.  Biebrza Goniądz 10 9 2 3 5 17-22
13.  Pogoń Łapy 10 8 2 2 6 17-27
14.  Cresovia Siemiatycze 10 6 2 0 8 8-23
15.  MKS Mielnik 10 4 1 1 8 5-24
16.  Promień Mońki 10 4 1 1 8 10-35
GIGALOGO2015.pngNETKOMPLOGO08.pngbank.pnggym.pngjantar.pnglogo-euromilk.jpglogobiznes.pnglogowysmaz.pngosteria.jpg