Terminarz

Saltex IV liga 2017/2018, grupa: podlaska
[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Saltex IV liga 2017/2018, grupa: podlaska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Ruch Wysokie Mazowieckie 20 52 17 1 2 67-15 10 0 1 47-6 7 1 1 20-9
2.  Wissa Szczuczyn 20 45 14 3 3 55-20 6 1 2 22-11 8 2 1 33-9
3.  KS Wasilków 19 41 13 2 4 40-13 8 1 2 24-6 5 1 2 16-7 1 3 1 0 0 1-0
4.  Warmia Grajewo 19 41 13 2 4 42-18 7 1 2 31-13 6 1 2 11-5 1 0 0 0 1 0-1
5.  Dąb Dąbrowa Białostocka 19 34 11 1 7 31-24 5 0 3 13-12 6 1 4 18-12 1 1 0 1 0 1-1
6.  Sparta 1951 Szepietowo 20 34 10 4 6 34-32 4 3 2 15-8 6 1 4 19-24 1 1 0 1 0 1-1
7.  Wigry II Suwałki 19 33 10 3 6 39-27 8 0 1 27-8 2 3 5 12-19
8.  Sparta Augustów 20 28 7 7 6 38-34 4 3 3 16-17 3 4 3 22-17
9.  KS Michałowo 18 27 8 3 7 29-33 5 2 2 19-16 3 1 5 10-17
10.  Biebrza Goniądz 20 24 6 6 8 34-43 3 5 1 18-12 3 1 7 16-31
11.  Orzeł Kolno 20 21 6 3 11 31-48 4 2 5 19-19 2 1 6 12-29 2 6 2 0 0 6-2
12.  Magnat Juchnowiec Kościelny 21 21 5 6 10 32-47 4 2 5 16-20 1 4 5 16-27 2 0 0 0 2 2-6
13.  MKS Mielnik 21 18 5 3 13 24-40 4 1 6 16-19 1 2 7 8-21
14.  Promień Mońki 21 15 4 3 14 27-53 2 1 8 14-30 2 2 6 13-23
15.  Cresovia Siemiatycze 20 10 3 1 16 16-45 1 1 7 5-16 2 0 9 11-29
16.  Pogoń Łapy 21 8 2 2 17 17-64 2 2 7 15-26 0 0 10 2-38
Pogoń Łapy wycofała się z rozgrywek po 16. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Ruch Wysokie Mazowieckie    3-1 2-1 7-0 1-2 2-0 8-0 3-0 5-1 7-0 3-0 6-1 
 2 Wissa Szczuczyn2-4     2-0 1-2 2-1 3-3 3-1 3-0 4-0 2-0 
 3 KS Wasilków4-1 0-1     1-0 0-1 3-2 3-0 2-0 1-1 2-0 2-0 6-0 
 4 Warmia Grajewo0-2 2-2     1-3 4-3 2-1 3-0 4-0 3-1 6-1 6-0 
 5 Dąb Dąbrowa Białostocka1-4 2-3     2-1 0-2 2-0 2-1 2-1 2-0 
 6 Sparta 1951 Szepietowo1-1 0-1 1-1     0-2 3-0 2-2 1-0 4-1 3-0* 
 7 Wigry II Suwałki3-1 1-2 5-2     4-2 4-1 2-0 1-0 5-0 2-0 
 8 Sparta Augustów0-3 0-2 2-2 2-1     3-0 3-3 1-1 1-4 1-0 3-1 
 9 KS Michałowo0-2 0-5 2-0 2-1 2-2 2-2     3-2 3-1 5-1 
 10 Biebrza Goniądz2-2 1-1 3-1 0-1 0-0 3-3     5-2 1-1 3-1 
 11 Orzeł Kolno0-3 0-4 0-1 0-1 1-2 2-2 3-0 4-3     4-1 2-2 3-0* 
 12 Magnat Juchnowiec Kościelny2-2 0-3 0-4 0-2 1-0 2-2 3-1 2-3 1-2     2-1 3-0* 
 13 MKS Mielnik0-2 0-1 2-3 0-2 3-0* 3-1 0-2 3-2 5-3     0-0 0-3 
 14 Promień Mońki0-8 1-2 1-3 0-3 0-1 2-6 1-3 1-1 3-0     0-3 5-0 
 15 Cresovia Siemiatycze0-1 0-2 1-0 1-2 1-2 1-2 0-3 0-0 1-4     
 16 Pogoń Łapy0-1 0-3* 0-3* 3-5 1-1 0-3* 0-3* 6-0 2-2 0-4 3-1     

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia

KS Michałowo 3-2 Biebrza Goniądz 23 sierpnia, 18:00
Wigry II Suwałki 2-0 Cresovia Siemiatycze 12 sierpnia, 16:30
na bocznym boisku
Warmia Grajewo 1-3 Dąb Dąbrowa Białostocka 12 sierpnia, 16:00
MKS Mielnik 0-2 Sparta 1951 Szepietowo 12 sierpnia, 11:00
KS Wasilków 0-1 Wissa Szczuczyn 12 sierpnia, 17:00
Ruch Wysokie Mazowieckie 5-1 Magnat Juchnowiec Kościelny 12 sierpnia, 11:00
Promień Mońki 2-6 Sparta Augustów 12 sierpnia, 13:00
Pogoń Łapy 6-0 Orzeł Kolno 13 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 19-20 sierpnia

Biebrza Goniądz 5-2 Orzeł Kolno 20 sierpnia, 17:00
Sparta Augustów 3-1 Pogoń Łapy 19 sierpnia, 15:00
Magnat Juchnowiec Kościelny 2-1 Promień Mońki 23 sierpnia, 18:00
Wissa Szczuczyn 2-4 Ruch Wysokie Mazowieckie 19 sierpnia, 17:00
Sparta 1951 Szepietowo 1-1 KS Wasilków 20 sierpnia, 17:00
Dąb Dąbrowa Białostocka 2-0 MKS Mielnik 20 sierpnia, 16:00
Cresovia Siemiatycze 1-0 Warmia Grajewo 19 sierpnia, 13:00
KS Michałowo 2-2 Wigry II Suwałki 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 26-27 sierpnia

Wigry II Suwałki 4-2 Biebrza Goniądz 20 września, 16:00
w pierwotnym terminie (26 sierpnia, 16:00) odwołany
Warmia Grajewo 3-0 KS Michałowo 26 sierpnia, 16:00
MKS Mielnik 0-3 Cresovia Siemiatycze 27 sierpnia, 13:00
KS Wasilków 0-1 Dąb Dąbrowa Białostocka 26 sierpnia, 17:00
Ruch Wysokie Mazowieckie 7-0 Sparta 1951 Szepietowo 27 sierpnia, 17:00
Promień Mońki 0-8 Wissa Szczuczyn 26 sierpnia, 14:00
Pogoń Łapy 2-2 Magnat Juchnowiec Kościelny 27 sierpnia, 17:00
Orzeł Kolno 2-2 Sparta Augustów 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 2-3 września

Biebrza Goniądz 3-3 Sparta Augustów 6 września, 17:00
Magnat Juchnowiec Kościelny 1-2 Orzeł Kolno 2 września, 17:00
Wissa Szczuczyn 2-0 Pogoń Łapy 2 września, 16:00
Sparta 1951 Szepietowo 4-1 Promień Mońki 3 września, 16:00
Dąb Dąbrowa Białostocka 1-4 Ruch Wysokie Mazowieckie 3 września, 15:00
Cresovia Siemiatycze 0-2 KS Wasilków 1 września, 17:30
KS Michałowo 3-1 MKS Mielnik 2 września, 17:00
Warmia Grajewo 4-3 Wigry II Suwałki 2 września, 15:00

Kolejka 5 - 9-10 września

Warmia Grajewo 4-0 Biebrza Goniądz 9 września, 16:00
MKS Mielnik 3-0 Wigry II Suwałki 9 września, 14:00
(wo)
na boisku 0-7; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
KS Wasilków 1-1 KS Michałowo 9 września, 16:00
Ruch Wysokie Mazowieckie 6-1 Cresovia Siemiatycze 10 września, 17:00
Promień Mońki 0-3 Dąb Dąbrowa Białostocka 9 września, 16:00
Pogoń Łapy 3-5 Sparta 1951 Szepietowo 10 września, 15:00
Orzeł Kolno 0-3 Wissa Szczuczyn 10 września, 16:00
Sparta Augustów 3-3 Magnat Juchnowiec Kościelny 10 września, 15:00

Kolejka 6 - 16-17 września

Biebrza Goniądz 1-1 Magnat Juchnowiec Kościelny 16 września, 13:00
Wissa Szczuczyn 2-1 Sparta Augustów 16 września, 12:00
Sparta 1951 Szepietowo 3-0 Orzeł Kolno 17 września, 16:00
Dąb Dąbrowa Białostocka 2-0 Pogoń Łapy 17 września, 15:00
Cresovia Siemiatycze 1-4 Promień Mońki 20 września, 16:00
KS Michałowo 0-2 Ruch Wysokie Mazowieckie 17 września, 16:00
Wigry II Suwałki 3-1 KS Wasilków 16 września, 14:00
Warmia Grajewo 3-1 MKS Mielnik 16 września, 16:00

Kolejka 7 - 23-24 września

MKS Mielnik 0-2 Biebrza Goniądz 23 września, 15:00
KS Wasilków 1-0 Warmia Grajewo 23 września, 15:00
Ruch Wysokie Mazowieckie 1-2 Wigry II Suwałki 24 września, 14:00
Promień Mońki 1-3 KS Michałowo 23 września, 16:00
Pogoń Łapy 3-1 Cresovia Siemiatycze 23 września, 16:00
Orzeł Kolno 0-1 Dąb Dąbrowa Białostocka 24 września, 16:00
Sparta Augustów 2-2 Sparta 1951 Szepietowo 23 września, 14:00
Magnat Juchnowiec Kościelny 0-3 Wissa Szczuczyn 22 września, 19:00

Kolejka 8 - 30 września-1 października

Biebrza Goniądz 2-2 Wissa Szczuczyn 1 października, 15:00
Sparta 1951 Szepietowo 2-2 Magnat Juchnowiec Kościelny 1 października, 16:00
Dąb Dąbrowa Białostocka 0-2 Sparta Augustów 30 września, 14:00
Cresovia Siemiatycze 1-2 Orzeł Kolno 30 września, 16:00
KS Michałowo 5-1 Pogoń Łapy 1 października, 15:00
Wigry II Suwałki 5-0 Promień Mońki 1 października, 13:30
Warmia Grajewo 0-2 Ruch Wysokie Mazowieckie 1 października, 15:00
MKS Mielnik 0-2 KS Wasilków 1 października, 13:00

Kolejka 9 - 7-8 października

KS Wasilków 2-0 Biebrza Goniądz 7 października, 15:00
Ruch Wysokie Mazowieckie 7-0 MKS Mielnik 7 października, 17:00
Promień Mońki 1-3 Warmia Grajewo 7 października, 15:00
Pogoń Łapy 1-1 Wigry II Suwałki 7 października, 16:00
Orzeł Kolno 3-0 KS Michałowo 8 października, 15:00
Sparta Augustów 1-0 Cresovia Siemiatycze 7 października, 13:00
Magnat Juchnowiec Kościelny 1-0 Dąb Dąbrowa Białostocka 7 października, 15:00
Wissa Szczuczyn 2-0 Sparta 1951 Szepietowo 7 października, 14:00

Kolejka 10 - 14-15 października

Biebrza Goniądz 0-1 Sparta 1951 Szepietowo 15 października, 14:00
Dąb Dąbrowa Białostocka 2-3 Wissa Szczuczyn 15 października, 14:00
Cresovia Siemiatycze 0-3 Magnat Juchnowiec Kościelny 14 października, 14:30
KS Michałowo 2-2 Sparta Augustów 14 października, 15:00
Wigry II Suwałki 4-1 Orzeł Kolno 14 października, 14:00
Warmia Grajewo 6-0 Pogoń Łapy 14 października, 15:00
MKS Mielnik 0-0 Promień Mońki 14 października, 15:00
KS Wasilków 4-1 Ruch Wysokie Mazowieckie 14 października, 14:00

Kolejka 11 - 21-22 października

Ruch Wysokie Mazowieckie 8-0 Biebrza Goniądz 22 października, 17:00
Promień Mońki 1-2 KS Wasilków 21 października, 15:00
Pogoń Łapy 0-4 MKS Mielnik 22 października, 13:00
Orzeł Kolno 0-1 Warmia Grajewo 22 października, 15:00
Sparta Augustów 2-1 Wigry II Suwałki 21 października, 14:00
Magnat Juchnowiec Kościelny 3-1 KS Michałowo 22 października, 17:00
Wissa Szczuczyn 4-0 Cresovia Siemiatycze 21 października, 13:00
Sparta 1951 Szepietowo 1-1 Dąb Dąbrowa Białostocka 22 października, 13:30

Kolejka 12 - 28-29 października

Biebrza Goniądz 3-1 Dąb Dąbrowa Białostocka 29 października, 14:00
Cresovia Siemiatycze 1-2 Sparta 1951 Szepietowo 29 października, 13:00
KS Michałowo 0-5 Wissa Szczuczyn 29 października, 14:00
Wigry II Suwałki 2-0 Magnat Juchnowiec Kościelny 29 października, 13:00
Warmia Grajewo 2-1 Sparta Augustów 28 października, 14:00
MKS Mielnik 3-2 Orzeł Kolno 28 października, 15:00
KS Wasilków 6-0 Pogoń Łapy 28 października, 14:00
Ruch Wysokie Mazowieckie 3-0 Promień Mońki 29 października, 17:00

Kolejka 13 - 4-5 listopada

Promień Mońki 1-1 Biebrza Goniądz 5 listopada, 14:00
Pogoń Łapy 0-1 Ruch Wysokie Mazowieckie 5 listopada, 14:00
Orzeł Kolno 0-4 KS Wasilków 5 listopada, 13:00
Sparta Augustów 1-1 MKS Mielnik 4 listopada, 13:00
Magnat Juchnowiec Kościelny 0-2 Warmia Grajewo 4 listopada, 17:00
Wissa Szczuczyn 1-2 Wigry II Suwałki 4 listopada, 12:00
Sparta 1951 Szepietowo 0-2 KS Michałowo 5 listopada, 14:00
Dąb Dąbrowa Białostocka 2-1 Cresovia Siemiatycze 5 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 11-12 listopada

Biebrza Goniądz 3-1 Cresovia Siemiatycze 12 listopada, 13:00
KS Michałowo 2-1 Dąb Dąbrowa Białostocka 12 listopada, 14:00
Wigry II Suwałki 5-2 Sparta 1951 Szepietowo 11 listopada, 12:00
Warmia Grajewo 2-2 Wissa Szczuczyn 11 listopada, 13:30
MKS Mielnik 5-3 Magnat Juchnowiec Kościelny 11 listopada, 13:00
KS Wasilków 2-0 Sparta Augustów 11 listopada, 12:00
Ruch Wysokie Mazowieckie 3-0 Orzeł Kolno 12 listopada, 17:00
Promień Mońki 5-0 Pogoń Łapy 11 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 18-19 listopada

Pogoń Łapy 0-3 Biebrza Goniądz 19 listopada, 12:00
(wo)
na boisku 2-4
Orzeł Kolno 2-2 Promień Mońki 19 listopada, 13:00
Sparta Augustów 0-3 Ruch Wysokie Mazowieckie 18 listopada, 12:00
Magnat Juchnowiec Kościelny 0-4 KS Wasilków 16 listopada, 18:00
Wissa Szczuczyn 3-1 MKS Mielnik 18 listopada, 12:00
Sparta 1951 Szepietowo 0-1 Warmia Grajewo 19 listopada, 13:00
Dąb Dąbrowa Białostocka 2-1 Wigry II Suwałki 19 listopada, 12:00
Cresovia Siemiatycze 1-2 KS Michałowo 19 listopada, 11:30

Kolejka 16 - 17-18 marca

Biebrza Goniądz - KS Michałowo 16 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Cresovia Siemiatycze - Wigry II Suwałki 2 maja, 16:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Dąb Dąbrowa Białostocka - Warmia Grajewo 9 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sparta 1951 Szepietowo 1-0 MKS Mielnik 18 marca, 10:00
Wissa Szczuczyn - KS Wasilków 16 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Magnat Juchnowiec Kościelny 2-2 Ruch Wysokie Mazowieckie 25 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sparta Augustów 1-4 Promień Mońki 17 marca, 14:00
Orzeł Kolno 3-0 Pogoń Łapy 18 marca, 15:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 17 - 24-25 marca

Orzeł Kolno 4-3 Biebrza Goniądz 25 marca, 15:00
Pogoń Łapy 0-3 Sparta Augustów
(wo)
Promień Mońki 3-0 Magnat Juchnowiec Kościelny 24 marca, 15:00
Ruch Wysokie Mazowieckie 3-1 Wissa Szczuczyn 25 marca, 17:00
KS Wasilków 3-2 Sparta 1951 Szepietowo 25 marca, 15:00
MKS Mielnik 2-3 Dąb Dąbrowa Białostocka 25 marca, 12:00
w Zambrowie
Warmia Grajewo 6-1 Cresovia Siemiatycze 24 marca, 15:30
Wigry II Suwałki - KS Michałowo 13 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 18 - 31 marca

Biebrza Goniądz 0-0 Wigry II Suwałki 31 marca, 15:00
KS Michałowo - Warmia Grajewo 30 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (31 marca, 13:00) odwołany
Cresovia Siemiatycze 0-0 MKS Mielnik 31 marca, 12:00
Dąb Dąbrowa Białostocka - KS Wasilków 6 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (31 marca, 14:00) odwołany
Sparta 1951 Szepietowo - Ruch Wysokie Mazowieckie 13 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (31 marca, 14:00) odwołany
Wissa Szczuczyn 3-0 Promień Mońki 31 marca, 12:00
Magnat Juchnowiec Kościelny 3-0 Pogoń Łapy
(wo)
Sparta Augustów - Orzeł Kolno 30 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (31 marca, 12:00) odwołany

Kolejka 19 - 7-8 kwietnia

Wigry II Suwałki 1-2 Warmia Grajewo 8 kwietnia, 13:00
Sparta Augustów 3-0 Biebrza Goniądz 7 kwietnia, 15:00
Orzeł Kolno 4-1 Magnat Juchnowiec Kościelny 7 kwietnia, 12:00
Pogoń Łapy 0-3 Wissa Szczuczyn
(wo)
Promień Mońki 0-1 Sparta 1951 Szepietowo 7 kwietnia, 15:00
Ruch Wysokie Mazowieckie 2-1 Dąb Dąbrowa Białostocka 8 kwietnia, 17:00
KS Wasilków 2-0 Cresovia Siemiatycze 6 kwietnia, 17:00
MKS Mielnik 3-1 KS Michałowo 7 kwietnia, 15:00

Kolejka 20 - 14-15 kwietnia

Biebrza Goniądz 1-1 Warmia Grajewo 15 kwietnia, 16:30
Wigry II Suwałki 1-0 MKS Mielnik 14 kwietnia, 14:00
KS Michałowo 2-0 KS Wasilków 14 kwietnia, 17:00
Cresovia Siemiatycze 0-1 Ruch Wysokie Mazowieckie 15 kwietnia, 16:00
Dąb Dąbrowa Białostocka 2-1 Promień Mońki 15 kwietnia, 15:00
Sparta 1951 Szepietowo 3-0 Pogoń Łapy
(wo)
Wissa Szczuczyn 3-3 Orzeł Kolno 14 kwietnia, 16:00
Magnat Juchnowiec Kościelny 2-2 Sparta Augustów 14 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 21-22 kwietnia

Magnat Juchnowiec Kościelny 2-3 Biebrza Goniądz 21 kwietnia, 17:00
Sparta Augustów 0-2 Wissa Szczuczyn 21 kwietnia, 15:00
Orzeł Kolno 1-2 Sparta 1951 Szepietowo 22 kwietnia, 16:00
Pogoń Łapy 0-3 Dąb Dąbrowa Białostocka
(wo)
Promień Mońki 0-3 Cresovia Siemiatycze 21 kwietnia, 16:00
Ruch Wysokie Mazowieckie 2-0 KS Michałowo 22 kwietnia, 17:00
KS Wasilków 3-0 Wigry II Suwałki 22 kwietnia, 16:00
MKS Mielnik 0-1 Warmia Grajewo 22 kwietnia, 14:00

Kolejka 22 - 28-29 kwietnia

Biebrza Goniądz - MKS Mielnik 29 kwietnia, 15:00
Warmia Grajewo - KS Wasilków 28 kwietnia, 16:00
Wigry II Suwałki - Ruch Wysokie Mazowieckie 28 kwietnia, 15:00
KS Michałowo - Promień Mońki 28 kwietnia, 17:00
Cresovia Siemiatycze - Pogoń Łapy
Dąb Dąbrowa Białostocka - Orzeł Kolno 27 kwietnia, 18:00
Sparta 1951 Szepietowo - Sparta Augustów 29 kwietnia, 15:00
Wissa Szczuczyn - Magnat Juchnowiec Kościelny 28 kwietnia, 17:00

Kolejka 23 - 5-6 maja

Wissa Szczuczyn - Biebrza Goniądz
Magnat Juchnowiec Kościelny - Sparta 1951 Szepietowo
Sparta Augustów - Dąb Dąbrowa Białostocka
Orzeł Kolno - Cresovia Siemiatycze
Pogoń Łapy - KS Michałowo
Promień Mońki - Wigry II Suwałki
Ruch Wysokie Mazowieckie - Warmia Grajewo
KS Wasilków - MKS Mielnik

Kolejka 24 - 12-13 maja

Biebrza Goniądz - KS Wasilków
MKS Mielnik - Ruch Wysokie Mazowieckie
Warmia Grajewo - Promień Mońki
Wigry II Suwałki - Pogoń Łapy
KS Michałowo - Orzeł Kolno
Cresovia Siemiatycze - Sparta Augustów
Dąb Dąbrowa Białostocka - Magnat Juchnowiec Kościelny
Sparta 1951 Szepietowo - Wissa Szczuczyn

Kolejka 25 - 19-20 maja

Sparta 1951 Szepietowo - Biebrza Goniądz
Wissa Szczuczyn - Dąb Dąbrowa Białostocka
Magnat Juchnowiec Kościelny - Cresovia Siemiatycze
Sparta Augustów - KS Michałowo
Orzeł Kolno - Wigry II Suwałki
Pogoń Łapy - Warmia Grajewo
Promień Mońki - MKS Mielnik
Ruch Wysokie Mazowieckie - KS Wasilków

Kolejka 26 - 26-27 maja

Biebrza Goniądz - Ruch Wysokie Mazowieckie
KS Wasilków - Promień Mońki
MKS Mielnik - Pogoń Łapy
Warmia Grajewo - Orzeł Kolno
Wigry II Suwałki - Sparta Augustów
KS Michałowo - Magnat Juchnowiec Kościelny
Cresovia Siemiatycze - Wissa Szczuczyn
Dąb Dąbrowa Białostocka - Sparta 1951 Szepietowo

Kolejka 27 - 2-3 czerwca

Dąb Dąbrowa Białostocka - Biebrza Goniądz
Sparta 1951 Szepietowo - Cresovia Siemiatycze
Wissa Szczuczyn - KS Michałowo
Magnat Juchnowiec Kościelny - Wigry II Suwałki
Sparta Augustów - Warmia Grajewo
Orzeł Kolno - MKS Mielnik
Pogoń Łapy - KS Wasilków
Promień Mońki - Ruch Wysokie Mazowieckie

Kolejka 28 - 9-10 czerwca

Biebrza Goniądz - Promień Mońki
Ruch Wysokie Mazowieckie - Pogoń Łapy
KS Wasilków - Orzeł Kolno
MKS Mielnik - Sparta Augustów
Warmia Grajewo - Magnat Juchnowiec Kościelny
Wigry II Suwałki - Wissa Szczuczyn
KS Michałowo - Sparta 1951 Szepietowo
Cresovia Siemiatycze - Dąb Dąbrowa Białostocka

Kolejka 29 - 16-17 czerwca

Cresovia Siemiatycze - Biebrza Goniądz
Dąb Dąbrowa Białostocka - KS Michałowo
Sparta 1951 Szepietowo - Wigry II Suwałki
Wissa Szczuczyn - Warmia Grajewo
Magnat Juchnowiec Kościelny - MKS Mielnik
Sparta Augustów - KS Wasilków
Orzeł Kolno - Ruch Wysokie Mazowieckie
Pogoń Łapy - Promień Mońki

Kolejka 30 - 23 czerwca

Biebrza Goniądz - Pogoń Łapy
Promień Mońki - Orzeł Kolno
Ruch Wysokie Mazowieckie - Sparta Augustów
KS Wasilków - Magnat Juchnowiec Kościelny
MKS Mielnik - Wissa Szczuczyn
Warmia Grajewo - Sparta 1951 Szepietowo
Wigry II Suwałki - Dąb Dąbrowa Białostocka
KS Michałowo - Cresovia Siemiatycze

III liga 2017/2018 (I)

IV liga 2017/2018 (łódzka)
IV liga 2017/2018 (mazowiecka (południe))
IV liga 2017/2018 (mazowiecka (północ))
IV liga 2017/2018 (warmińsko-mazurska)

Klasa okręgowa 2017/2018 (podlaska)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: podlaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas
Terminarz pobrany ze strony www.90minut.pl

NASTĘPNY MECZ

magnat -:-  MKS RUCH Wysokie Mazowieckie

Magnat Juchnowiec Kościelny

vs.

Ruch Wysokie Mazowieckie

16. kolejka, IV liga
8 kwetnia (środa) godz. 17:00

POPRZEDNI MECZ

MKS RUCH Wysokie Mazowieckie 2:0 michalowo2

Ruch Wysokie Mazowieckie

vs.

KS Michałowo

21. kolejka, IV liga
22 kwetnia (niedziela) godz. 17:00

Tabela

  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Ruch Wysokie Mazowieckie 18 48 16 0 2 63-13
2.  Wissa Szczuczyn 19 42 13 3 3 53-20
3.  KS Wasilków 18 38 12 2 4 37-13
4.  Warmia Grajewo 18 38 12 2 4 41-18
5.  Wigry II Suwałki 18 33 10 3 5 39-24
6.  Dąb Dąbrowa Białostocka 18 31 10 1 7 28-24
7.  Sparta 1951 Szepietowo 19 31 9 4 6 32-31
8.  Sparta Augustów 19 28 7 7 5 38-32
9.  KS Michałowo 17 27 8 3 6 29-31
10.  Biebrza Goniądz 19 21 5 6 8 31-41
11.  Orzeł Kolno 19 21 6 3 10 30-46
12.  Magnat Juchnowiec Kościelny 19 20 5 5 9 28-42
13.  MKS Mielnik 20 18 5 3 12 24-39
14.  Promień Mońki 20 15 4 3 13 27-50
15.  Cresovia Siemiatycze 19 7 2 1 16 13-45
16.  Pogoń Łapy 20 8 2 2 16 17-61
GIGALOGO2015.pngNETKOMPLOGO08.pngagrowojciech.pngbank.pnggym.pngjantar.pnglogo-euromilk.jpglogobiznes.pnglogowysmaz.pngosteria.jpg