W 3 kolejce spotkań o mistrzostwo III ligi, gr. I, MKS Ruch zagra po raz pierwszy w tym sezonie na własnym stadionie. Przeciwnikiem naszych piłkarzy będzie Sokół Aleksandrów Łódzki. Mecz zostanie rozegrany w środę, 14.08. 2019 r., o godzinie 17.00.

Sokół w poprzednim sezonie rozgrywek III ligi zajął 2 miejsce, walcząc niemal do samego końca z Legionovią Legionowo o II ligę. W obecnym sezonie ma na koncie już 6 punktów. Odniósł 2 zwycięstwa, w 1 kolejce pokonał na wyjeździe Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 – 1 ( 1 – 0), a w 2 kolejce u siebie wygrał ze Zniczem Biała Piska 3 – 1 ( 0 – 0), po bramkach: Kamila Cupriaka, Bartłomieja Maćczaka i Szymona Sołtysińskiego.

W poprzednim sezonie dwukrotnie musieliśmy uznać wyższość zespołu z Aleksandrowa. W meczu wyjazdowym przegraliśmy 2 – 3 ( 1 – 1), a na wiosnę u siebie 1 – 2 ( 0 – 1), tracąc drugą bramkę w 2 minucie doliczonego czasu gry.

MKS Ruch po 2 kolejkach spotkań zajmuje w tabeli 12 miejsce z dorobkiem 1 punktu. Bilans bramkowy: 3 – 4. W ostatnim spotkaniu po dobrej grze i ciekawym meczu przegraliśmy w Skierniewicach z Unią 2 – 3 ( 1 – 2). Bramki dla nas strzelali: Patryk Pasko i Paweł Brokowski z rzutu karnego.

Sokół podobnie jak w poprzednim sezonie, również teraz zaliczany jest do głównych faworytów rozgrywek. Wszyscy liczymy jednak na to że grając na własnym stadionie sięgniemy po komplet punktów i odniesiemy pierwsze zwycięstwo. Kibiców zapraszamy na stadion i zachęcamy do głośnego i kulturalnego dopingu.

GIGALOGO2015.pngNETKOMPLOGO08.pngagrowojciech.pngbank.pnggym.pngjantar.pnglogo-euromilk.jpglogo.jpglogo.pnglogobiznes.pnglogowysmaz.pngosteria.jpg