Wygrywamy z KS Wasilków
            W sobotę 9 lutego 2019 roku MKS Ruch rozegrał kolejny mecz kontrolny w ramach przygotowań do rozgrywek III ligi. Naszym przeciwnikiem był lider IV ligi podlaskiej – KS Wasilków.

Mecz zakończył się wynikiem 3 - 2 ( 2 - 2). Bramki dla naszej drużyny strzelali: Paweł Brokowski w 3 minucie z rzutu wolnego, zawodnik testowany w 17 minucie po składnej i szybkiej akcji zespołu i ponownie Paweł  Brokowski w 81 minucie po akcji Kacpra Skibko i Rafała Babula. Dla przeciwników bramki strzelali: Jan Pawłowski w 11 minucie i Michał Poduch w 33 minucie z rzutu karnego.
Nasz zespół zagrał w następującym składzie: Niemira - Gromek, Samluk, Stankiewicz, Zysik, Skibko, Brokowski, Babul, Olesiński oraz 2 zawodników testowanych.    W II połowie grali również: Rakowiecki, Kujawa, Janik, Pasko, Faszczewski, Mikołajczyk, Stanisławski oraz trzech zawodników testowanych.          Kolejny sparing MKS Ruch zagra ponownie w Zambrowie 16 lutego ( sobota) 2019 roku o godzinie 14. Przeciwnikiem będzie nasz grupowy rywal w III – ligowych zmaganiach Znicz Biała Piska.