Wygrywamy z MKS Przasnysz
            W sobotę 2 marca 2019 roku na bocznym boisku w Zambrowie nasza drużyna rozegrała kolejny sparing w ramach przygotowań do rozgrywek III ligi. Naszym przeciwnikiem był zajmujący 4 miejsce w   grupie Północnej   IV ligi mazowieckiej - MKS Przasnysz.
Mecz zakończył się wynikiem 4 – 2 ( 1 – 2), a na a tle przeciętnego zespołu z Mazowsza, nasza drużyna wypadła bardzo średnio w pierwszych 45 minutach spotkania i bardzo dobrze w II połowie meczu.
W I połowie mecz był bardzo wyrównany . Bramki traciliśmy po błędach naszego bramkarza , w 4 minucie,   i naszej obrony w 35 minucie. Oba gole strzelił znany nam, z występów w Olimpii Zambrów – Dominik Lemanek. W tym okresie gry jedyną bramkę dla naszej drużyny, po ładnej akcji zespołu strzelił Paweł Brokowski w 17 minucie spotkania.
W II połowie, po kilku zmianach, nasz zespół zagrał szybciej, bardziej zdecydowanie, dokładniej i dominował nad zespołem z Przasnysza. W 67 minucie po zespołowej akcji na listę strzelców wpisał się Rafał Babul, a kilka minut później po rozegraniu piłki przez Jana Zysika z lewej strony  i jego dośrodkowaniu pewnym strzałem pod poprzeczkę wynik podwyższył Karol Janik. W 80 minucie spotkania po kolejnej akcji Zysika i Babula wynik meczu ustalił Paweł Brokowski.

MKS Ruch w tym spotkaniu zagrał w następującym zestawieniu: Niemira – Kujawa, Pasko, Stankiewicz, Zysik, testowany, Tecław, Brokowski, Głowicki, Olesiński, Babul. W II połowie grali również : Rakowiecki, Janik, testowany, Mikołajczyk, Grochowski, Skibko, Samluk, Stanisławski.
Kolejny mecz sparingowy, już ostatni przed początkiem rozgrywek ligowych zagramy 9 marca 2019 roku z rezerwami warszawskiej Legii. O dokładnej godzinie i miejscu spotkania kibiców poinformujemy.