W 19 kolejce spotkań o mistrzostwo III ligi, gr. I, MKS Ruch podejmować będzie drużynę Ursusa Warszawa. Mecz zostanie rozegrany 24 marca 2019 roku , o godzinie 16.00 na naszym stadionie.
Zespół z Warszawy zajmuje po 18 kolejkach, 14 miejsce z dorobkiem 18 punktów. W ostatnim meczu zremisował 1 – 1 ( 1 – 0) z liderem III ligi, Sokołem Aleksandrów Łódzki. Bramkę w tym meczu strzelił dla Ursusa - Filip Dziełak.


Z Ursusem graliśmy w 2 kolejce spotkań. 15 sierpnia 2018 roku, na wyjeździe wygraliśmy 2 – 1 ( 1 – 0) . Obie bramki dla nas strzelił - Bartłomiej Gromek, dla przeciwników Maksymilian Vogtman.
MKS Ruch w pierwszym meczu rundy wiosennej przegrał z Lechią Tomaszów Mazowiecki 0 – 2 ( 0 – 0). Nasza drużyna rozegrała niezłe zawody i na pewno nie była zespołem gorszym w tym meczu od gospodarzy. Szkoda że sędziujący to spotkanie, sędzia Krzysztof Mandes w II połowie starał się odgrywać najważniejszą rolę. Kontrowersyjnie wskazał rzut karny, który otworzył wynik spotkania, a następnie karał naszych zawodników kartkami, w sytuacjach co najmniej dyskusyjnych, co niestety będzie skutkować między innymi pauzą dla naszego stopera Kamila Stankiewicza. Dodatkowo z ławki rezerwowych usunął również na trybuny naszego trenera bramkarzy Daniela Iwanowskiego, który prosił tylko o sprawiedliwe sędziowanie.
MKS Ruch po 18 kolejkach zajmuje 15 miejsce z dorobkiem 18 punktów. Strzeliliśmy 25 bramek, straciliśmy 47. Odnieśliśmy 5 zwycięstw,2 razy zremisowaliśmy i ponieśliśmy 11 porażek.
Mimo porażki na inaugurację wiosennych rozgrywek w drużynie panują bojowe nastroje, a zawodnicy zapowiadają walkę o zwycięstwo. Mecz z Ursusem jest dla nas bardzo ważny. Punkty są nam bardzo potrzebne. Zapraszamy kibiców serdecznie na stadion i liczymy na kulturalny doping. Wstęp oczywiście WOLNY!!!
Ps. Kolegium Sędziowskie MZPN do prowadzenia zawodów z Lechią Tomaszów Mazowiecki wyznaczyło sędziego Kamila Baranowskiego z Siedlec ( informacja ze strony KSMZPN ) . Okazało się jednak, że sędzia z Siedlec w ostatniej chwili się rozchorował i w jego zastępstwie mecz poprowadził sędzia z Warszawy, Krzysztof Mandes. Miejmy nadzieję ze to tylko zwykły zbieg okoliczności przed meczem z Ursusem Warszawa, który również broni się przed spadkiem.

GIGALOGO2015.pngNETKOMPLOGO08.pngagrowojciech.pngbank.pnggym.pngjantar.pnglogo-euromilk.jpglogo.jpglogo.pnglogobiznes.pnglogowysmaz.pngosteria.jpg