W niedzielę 28.04.2019r., MKS Ruch w ramach 24 kolejki spotkań o mistrzostwo III ligi, gr. I, podejmować będzie Polonię Warszawa. Mecz zostanie rozegrany o godzinie 16.00.
            
Polonia zajmuje w tabeli 8 miejsce z dorobkiem 35 punktów. Strzeliła 38 bramek, straciła 28. Odniosła do tej pory 11 zwycięstw, 2 razy zremisowała i poniosła 9 porażek. W ostatnim meczu ligowym uległa na własnym boisku liderowi rozgrywek Sokołowi Aleksandrów Łódzki 0 – 1 ( 0 – 1). 
            
Trenerem zespołu gości jest Krzysztof Chrobak. W kadrze drużyny znajdują się bardzo doświadczeni zawodnicy, mający na koncie występy w wyższych klasach rozgrywkowych. Są to min.:  Krystian Pieczara ( w obecnym sezonie strzelił już 22 bramki), Cezary Sauczek, Grzegorz Wojdyga, Bartosz Wiśniewski, Krystian Przyborowski, Piotr Maślanka. 
MKS Ruch z Polonią grał w 7 kolejce spotkań, odnosząc na wyjeździe  zwycięstwo 3 – 2 ( 1 – 0). Bramki dla nas strzelali: Mateusz  Zambrowski, Karol Janik i Przemysław Olesiński. 
Nasza drużyna po zwycięstwie w Radomiu z Bronią 2 – 1 ( 0 – 1) zajmuje  15 miejsce z dorobkiem 24 punktów. Stosunek bramek 31 – 55. Oczekujemy że po niedzielnym meczu dorobek punktowy zostanie powiększony. Kibiców serdecznie zapraszamy na mecz i zachęcamy do gorącego i kulturalnego dopingu. 

 

GIGALOGO2015.pngNETKOMPLOGO08.pngagrowojciech.pngbank.pnggym.pngjantar.pnglogo-euromilk.jpglogo.jpglogo.pnglogobiznes.pnglogowysmaz.pngosteria.jpg