W sobotę 3 sierpnia 2019r. rozpoczynają się rozgrywki o mistrzostwo III ligi, gr. I. MKS Ruch w 1 kolejce zagra na wyjeździe z MLKS Znicz Biała Piska. Spotkanie zostanie rozegrane o godzinie 17.00.

 

Nasz sobotni rywal w poprzednim sezonie zakończył rozgrywki na 10 miejscu, zdobywając 44 punkty. Złożyło się na to 12 wygranych, 8 remisów i 14 porażek. Bilans bramkowy 51 – 59.

Ze Zniczem graliśmy w 11 i 28 kolejce ubiegłego sezonu. Na wyjeździe przegraliśmy 1 – 2 , natomiast u siebie zwyciężyliśmy 1 – 0.

W naszym klubie po zakończeniu minionego sezonu doszło do wielu zmian kadrowych. Jak już informowaliśmy trenerem zespołu został pochodzący z Białegostoku Dariusz Jurczak. Pod jego wodzą rozegraliśmy 4 sparingi, z Mazurem Karczew ( 1 – 1), Zniczem Biała Piska ( 0 – 3), MKS Przasnysz (2 – 0) i KS Wasilków ( 2 – 0).

Jeżeli chodzi o zmiany kadrowe to na pewno w rozpoczynającym się sezonie w naszej ekipie nie zobaczymy: Arkadiusza Gajewskiego (Legionovia Legionowo), Jakuba Tecława (Stomil Olsztyn), Przemysława Olesińskiego (Narew Ostrołęka), Dmytro Fedoty, Jana Zysika, Kacpra Głowickiego (Olimpia Zambrów), Karola Janika (Warmia Grajewo), Kamila Dobreńko (Promień Mońki) i Mateusza Zambrowskiego (Wissa Szczuczyn). Wszystkim zawodnikom serdecznie dziękujemy za grę w naszym zespole i życzymy powodzenia w dalszej piłkarskiej przygodzie. W ich miejsce klub pozyskał nowych zawodników jednak kadrę MKS Ruch na rundę jesienną sezonu 2019/2020 zamieścimy na naszej stronie jak zostaną dopięte wszystkie szczegóły związane z kontraktami i rejestracją zawodników.

Znicz nie jest łatwym rywalem, ale mamy nadzieję że nasi zawodnicy udanie rozpoczną nowy sezon i z Białej Piskiej przywiozą punkty.

 
 
GIGALOGO2015.pngNETKOMPLOGO08.pngagrowojciech.pngbank.pnggym.pngjantar.pnglogo-euromilk.jpglogo.jpglogo.pnglogobiznes.pnglogowysmaz.pngosteria.jpg